פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next

חצרות אביגדור בע"מ

חברת חצרות אביגדור בע"מ הוקמה מתוך רצון לפתח פתרונות איכותיים ויצירתיים של הצללה וגידור המבוססים על חומרי גלם מאלומיניום תוך יצירת סביבה ירוקה כערך עליון.

החברה מהווה חלק מקבוצת חברות שלהן ניסיון עשיר בעיבוד ויצור מוצרי מתכת לתעשיות השונות. ניסיון זה מבוסס על 40 שנות פעילות פורייה.

במפעל הממוקם בפארק ההיי טק יקנעם מתבצע תהליך החיתוך, הייצור, ההרכבה והצביעה של המוצרים השונים תוך שימוש בפרופילי אלומיניום יחודיים בעלי חוזק מוגבר ליצירת מוצרים עמידים לאורך שנים .
כל זאת בכפוף לתקן ישראלי 755 בעל עמידות גבוהה ביותר- VI4.4 לאש.עובדי הייצור וצוותי ההתקנות בחברה הינם מקצוענים ובעלי הכשרות מתאימות לביצוע כל פרוייקט באופן ובצורה הטובה ביותר וזאת בכפוף לנהלי ISO מחמירים. כולם כאחד למעשה מהווים את הכוח שמניע את החברה קדימה.

החברה נושאת על דגלה את אות החדשנות ומכאן החשיבה המנחה אותה - שימוש ושילוב בטכנולוגיות יצור העדכניות והמתקדמות ביותר כגון חיתוך פרופילים בלייזר ועיבודים נלווים בטכנולוגיות CNC, כל זאת כדי להגיע למוצר איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר העונה לקצב התפתחות הקדמה העיצובית .בחברה מתייחסים במקצועיות וביחס אישי לכל לקוח ולקוח.