פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next

לרוב מותקנות פרגולות מעץ בחצרות הבתים, אולם בשנים האחרונות פרגולות מאלומיניום הפכו להיות נפוצות יותר ויותר. לפרגולות מאלומיניום יש יתרונות בולטים על פני האחרות שהופכים אותן לכדאיות יותר מאשר פרגולות מעץ, היתרון הבולט הוא הטיפול, באלומיניום אין טיפול, העמידות היא לשנים ארוכות והשרידות בתנאי מזג אוויר שונים היא גבוהה מאוד לעומת פרגולה מעץ שיש לטפל על ידי צביעה מחדש לפני כל עונה או למנוע מזיקים וחרקים על ידי תכשירים מיוחדים.

פרגולות מאלומיניום, היתרונות

פרגולות אלומיניום כאמור בעלות יתרונות רבים כאשר הבולט שבהם הוא היכולת להתאים את הסוכך, הקירוי, לכל מצב בו אנו נמצאים, לדוגמה בימי הקיץ ניתן לפתוח את שלבי הפרגולה על מנת לאפשר לאוויר לחדור פנימה ולצמצם את הפתחים על מנת ליצור יותר צל. בימי החורף ניתן לסגור לגמרי את שלבי הפרגולה על מנת למנוע חדירה של מי גשמים פנימה. מכאן שפרגולות מאלומיניום שימושיות בכל ימות השנה, קיץ וחורף כאחד. מעבר לתאימות של הסוכך לחודשי השנה ישנו יתרון נוסף לפרגולות מאלומיניום והוא השרידות והעמידות. להבדיל מעץ שיש לטפל בו באופן תקופתי לפרגולות מאלומיניום אין בלאי, הצבע שבשימוש מיועד לעמידה בתנאי מזג אוויר שונים כגון שמש או גשם, החוזק של הפרגולות מאלומיניום מאפשר להן לעמוד איתן גם בסופות וברוחות חזקות.

פרגולות מאלומיניום, ההתקנה חשובה לא פחות מהאיכות

כמו כל מוצר או מכשיר אחר גם פרגולות מאלומיניום צריך לדעת להתקין, אין כל טעם למוצר איכותי ככל שיהיה אם ההתקנה מתבצעת על ידי חובבן או על ידי מי שאינו מיומן ומקצועי. כאשר אתם כבר בוחרים לבנות פרגולות מאלומיניום חשוב שתבחרו בחברה מקצועית לצורך ההתקנה. אמנם היבואן או היצרן של הפרגולה נותן אחריות אך היא לא תהיה תקפה אם ההתקנה התבצעה בצורה מרושלת או לקויה. בחירת חברה להתקנת פרגולות מאלומיניום אינה צריכה להיות קשה כל כך, בחרו חברה מומלצת, ראו עבודות קודמות שלה וקבלו מסמכים שמאשרים את איכות החומרים. בקשו אחריות לביצוע העבודה, האחריות יכולה להיות מטעם המתקין או מטעם היצרן אך בכל מקרה המתקין של פרגולות מאלומיניום צריך להיות מורשה על ידי היצרן.

©כותב המאמר: שלומי שוורץ מומחה בתחום פרגולות מעץ, פרגולות מאלומיניום - כתיבה מקצועית ושיווקית לאתרי אינטרנט