פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next

החורף בפתח ואחרי שנהנתם מהפרגולה שלכם בימי הקיץ הלוהטים כדאי שתבדקו אם אתם מוכנים לחורף. אין דבר מהנה יותר מישיבה תחת פרגולה ביום גשום לשמוע ולראות את הגשם מטפטף תוך כדי לגימות עמוקות מכוס משקה חם. אבל למרבה הצער לא אחת אנחנו מגלים ולרוב מאוחר מידי כי הפרגולה שלנו לא אטומה כמו שחשבנו והגם חודר בעד הקירוי. בדיקה יחסית פשוטה יכולה למנוע את הנזילות האלו. כאן במאמר הבא נלמד מה ואיך בודקים פרגולות אלומיניום לפני בוא החורף.

ראשית דבר מה זו פרגולה אלומיניום?

להבדיל אלפי הבדלות מכל חומר גלם אחר לבניית הפרגולה, האלומיניום כיום הינו החומר הנפוץ והנדרש ביותר לבניית פרגולות. יש יתרונות רבים להתקנת פרגולות אלומיניום שהופכות אותה לכדאית, לפניכם מספר נקודות הבהרה:

עמידות - אלומיניום הינו חומר חזק ועמיד ביותר. הוא אינו מושפע משינויי מזג אוויר, אינו מושפע משינויי טמפרטורה ושומר על צורתו לאורך שנים.

שימושיות - מגוון האפשרויות והשימושים שיש לאלומיניום הופכות את חומר הגלם הזה לחומר על, השימוש בו נפוץ ביותר החל מרכיבים קטנטנים ועד לבניית פרגולות אלומיניום מפוארות. את הפרגולות ניתן לקרות על ידי לוחות פלסטיק, רעפים, סרגלי אלומיניום או סרגלי עץ. ניתן לאטום את הקירוי על מנת שהפרגולה תשמש גם בימי החורף. ניתן להתקין קירוי הניתן לשינוי על מנת שתוכלו לשלוט ברמת ההצללה או באטימה גשמים.

איכות - האיכות של האלומיניום ביחס לכל חומר גלם אחר היא ללא פשרות, היציבות, העמידות ואורך החיים של כל מוצא מאלומיניום מגמד כל חומר גלם אחר.

עיצוב - הגמישות שיש ליצור עם אלומיניום מסיר את גבולות העיצוב, החל מחלונות לבית  ועד לבניית פרגולות אלומיניום תלויות במגוון סגנונות ועיצובים.

מחיר - המחיר של בניית פרגולות אלומיניום למראית עין גבוה אך בחשבון פשוט ולאורך זמן מסתבר כי התקנת פרגולות אלומיניום היא הזולה ביותר והסיבה היא שאין עלויות תחזוקה, האלומיניום לא צריך צביעה מחדש או טיפול כמו חומרי גלם אחרים.

הכנת הפרגולה לחורף

רגע לפני שנבחן את הפרגולה ואת העמידות שלה בחורף עלינו להכין את הסביבה הקרובה שלה. החורף מאופיין ברוחות עזות, גשמים שיורדים בזוויות משתנות ועצמים שנוטים להתעופף ברוח. יש חשיבות רבה לבחון את הסביבה הקרובה מכיוון שהיא יכולה לגרום לנו לנזק רב ולכן לפני החורף מומלץ לגזום ענפים ולצמצם ככל האפשר את העצים מסביב על מנת למנוע את התלישה שלהם על ידי הרוח. מבחינת פרגולות אלומיניום יש 2 סוגים עיקריים, כאלו שיש להם קירוי מלא וכאלו עם קירוי חלקי. בכל אחד מהמקרים עלינו לוודא קודם כל כי עמודי התמיכה מקובעים היטב ואין תזוזה, לאחר מכן יש לוודא כי הקירוי מהודק היטב ואין חלקים רופפים או שאינם מחוברים לגג הפרגולה. רוח חזקה עלולה להעיף את הקירוי וחלילה לגרום נזק. פרגולות אלומיניום בעלות קירוי מלא מונעות מהגשם לחדור פנימה, לעיתים האיטום מתייבש או מתקלף ולכן בדיקה פשוטה על ידי התזה על הגג עם צינור מים תחשוף בפניכם את כל הנקודות הבעייתיות שאתם תצטרכו לאטום מחדש. הטיפול יחסית פשוט אך אם יש לכם ספק לגבי אופן הביצוע כדאי שתשכרו בעל מקצוע שיעשה זאת עבורכם.