פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next

אנחנו מכירים את הקיץ שלנו, לח, חם, והרבה לא נעים. מגוון הפתרונות לייעול ושדרוג השהות לרוב מסתכם בישיבה בבית סגור במזגן. אולם יחד עם זאת יש פתרונות שיקלו עליכם את השהות בקיץ ולא תהיו חייבים להיות כלואים בבית. חלק מהפתרונות הם התקנת פרגולות אלומיניום בחצר או במרפס. אמנם ההנאה של רוח מזגנית צוננת לא תהיה אך ללא ספק תנשמו אוויר נקי ופחות דחוס וגם תוכלו ליהנות מהצללה. אז הנה לפניכם טיפים לשדרוג ההנאה שלכם בימי הקיץ.

ליהנות מימי הקיץ החמים זו לא פנטזיה

"אוף איזה חום", אוף כמה לחות".... מכירים את המשפטים האלו? סביר להניח כי לפחות פעם אחת אמרתם את זה בקיץ. אין זה סוד כי הקיץ שלנו ללא ספק הוא חם. הפתרון המיידי והיעיל ביותר הוא התקנת פרגולות אלומיניום שיעשו לכם צל ויאפשרו לכם ליהנות גם כאשר אתם מחוץ לבית בין אם זה במרפסת או בחצר. פרגולות אלומיניום ניתנות לקירוי ב 2 אופנים, הצללה בלבד, כלומר שהאור מוצלל אך עדיין יש מעבר אוויר או קירוי מלא ואטום שמונע ממי הגשמים בחורף לעבור דרך ההצללה. אפשרות הקירוי הראשונה היא למטרת הצללה ומאפשרת מעבר אור ואוויר, הפתרון נוח אך אינו שימושי בימי החורף. האפשרות השניה היא לקרות את הפרגולה ובכך להגדיל את טווח השימוש בה גם לימים הגשומים. כמובן שיש עוד פתרונות להצללה מפני השמש אך מבין כולם הפתרון האידיאלי הוא לבנות פרגולות אלומיניום, הן יפות, לא מורכבות להקמה ובעלות אורך חיים ארוך מאוד שאינו צורך תחזוקה מאיתנו.

רעיונות לשדרוג הפרגולה:

תאורה - ניתן להוסיף גוף תאורה אחד מרכזי או כמה גופי תאורה קטנים ליצירת הארה של חלל הפרגולה ולמתן אווירה נעימה יותר כאשר יושבים תחתיה בערבי הקיץ.

מאוורר - התוספת שתופסת, ללא ספק התקנת מאורר בפרגולה תעשה לכם את ההבדל המשמעותי בעת הישיבה, חשוב להקפיד לא לתלות מאוורר נמוך מידי על מנת לא להיפצע ממנו

שקע חשמל - לא כולם חושבים על זה אבל לשבת תחת הפרגולה בלי שקע חשמל זה דיי לוקה בחסר, תוכלו להטעין פלאפון, לחבר מערכת שמע ועוד דברים נוספים.

מדפים - הכוונה בהתקנת מדפים היא למדפים יחסית קטנים שעליהם תוכלו להניח אביזרים שונים או עציצים. התוספת תיתן הרגשה נעימה יותר ליושבים בצל.

איזו פרגולה מתאימה לנו?

יש כמה סוגים של פרגולות אלומיניום שנוכל לבחור מהן הנפוצה ביותר היא פרגולה צמודת קיר כאשר צד אחד נמצא על עמודים והצד השני מקובע אל קיר הבית. אם יש לנו מחסור בשטח פנוי נוכל לבחור בהתקנת פרגולה תלויה, זוג זה של פרגולות אלומיניום מקובע לקיר הבית וצידו השני תלוי באוויר על ידי מותחנים. היתרון הבולט של פרגולות אלומיניום תלויות בא לידי ביטוי במקום שאנו מרוויחים מכיוון שאין עמודי תמיכה. סוג נוסף של פרגולות אלומיניום הוא פרגולות על עמודים היתרון שיש לפרגולות אלו שאין תלות במבנה או במיקום המיועד להתקנה שלהם, פרגולות אלומיניום על עמודים נבנות על משטח שהוכן מראש און שעמודי התמיכה יצוקים באדמה. לפרגולות אלו יש יתרון בכך שניתן להתקין אותם כמעט בכל מקום אולם החיסרון הוא שיש צורך בהכנות מראש.