פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next

בבואנו לרכוש פרגולה לבית שלנו, אנחנו מרגישים אולי מעט מבולבלים. מאיזה חומר כדאי שתהיה הפרגולה? כמה זה יעלה לי? איזה חלק כדאי לקרות ? באיזו רמה של הצללה? והכי חשוב… כמה זה יעלה לי?  

נתחיל מהשאלה האחרונה - כמה זה יעלה לי ?

להודות על האמת, נאמר כי פרגולה היה הוצאה לא מועטה. אמנם לא כפי שהיה בעבר וניתן על ידי בחירת החומרים הנכונים להוצאה פחותה ממה שחשבתם ולתוצאות לא פחות טובות ואלגנטיות כגון פרגולות אלומיניום שנותנות מענה אסתטי ולא יקר ועמיד לשנים רבות. במידה ותבחרו נכון, ההוצאה הזו תהיה חד פעמית או לפחות תחזיק מעמד שני עשורים או יותר. גם דלת כניסה לא קונים כל יום וכן ריהוט לסלון או לחדר שינה וגם שם אנחנו מוצאים את עצמנו מוצאים סכומים לא מבוטלים. כי אנחנו יודעים שזוהי השקעה לאורך שנים.פרגולה הינה השקעה לא מועטה אבל לשנים רבות וזאת צריך לזכור.

מאיזה חומר כדאי לבנות את הפרגולה ?  

כאן מפורט לגבי דרך בניית הפרגולה. הפרגולה למעשה בנויה משני מרכיבים עיקריים - בסיס שהוא למעשה השלד  וקירוי.

לדוגמא בפרגולות אלומיניום ניתן לראות בסיס שגם הוא עשוי אלומיניום שעמיד בפני נזקים וחלודה וקירוי מלוחות או סרגלי אלומיניום ליצירת ההצללה הנדרשת, ישגם פרגולות שהקירוי שלהן חשמלי וניתן להסיט ולשנות את רמת ההצללה. על ההצללה מניחים  קירוי מלא מפרספקס, סנטף, פוליגל או לוחות פנל על מנת ליצור איטום נגד מים וגשם . יש גם סוגים של פרגולה העשויה בבסיסה מקורות עץ והקירוי להצללה עשוי מבמבוק לדוגמה.

הבחירה שלכם מורכבת מטעמכם האישי, תנאי השטח, גודל האיזור שאתם מעוניינים לקרות וכמובן התקציב. חשוב לזכור כי עדיף לבחור בחומרי גלם איכותיים יותר ולחסוך בהוצאות התחזוקה העתידיות מאשר להתקין פרגולה שבכל עונה נצטרך לטפל ולשמר אותה.

איזו רמה של הצללה כדאי לי לבחור?

חשוב מאוד להתאים את רמת ההצללה של הפרגולה למקום תוך מתן מענה לצרכים של הקירוי : האם באיזור זה מכה השמש מוקדם? האם אתם זקוקים בכלל להגנה מפני הגשם לאופניים וכלי הגינה שלכם, האם אתם מקרים את אזור החנייה, את הכניסה לבית,את המרפסת לאזור הכביסה ועוד… התאמת הקירוי וההצללה תעשה בהתאם לרצונכם. בחירת הספק המתאים שיתן לכם מגוון אפשרויות וידע לתת מענה וכן אחריות יתן לכם שנים של שקט.

נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת לפני בחירת מידת ההצללה היא שיש לבדוק את התקנות הנוגעות לכך באזור מגוריכם על מנת להימנע מתשלומים מיותרים בחשבון הארנונה שלכם.

מאיזה חומר כדאי שתהיה הפרגולה? הפרגולה המתאימה לכם צריכה להיות תפורה לצרכים שלכם, לרצונות, לעיצוב הכללי שלכם ולכיס שלכם. לפני קבלת ההחלטה, חפשו מידע וערכו סקר שוק. החלו להתעניין ולאסוף מידע על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה לכם!