פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות אלומיניום מייצרים בכל מיני סוגים שונים כאשר הפופולריות ביותר הם פרגולות אלומיניום על עמודים ופרגולות אלומיניום תלויות. אם אתם מחפשים פתרון הצללה חדש והחלטתם ללכת על פרגולות העשויות אלומיניום, הרשו לי לברך אתכם. פרגולות אלומיניום לא סתם זוכות בתואר של פתרון ההצללה המוביל בענף בשנים האחרונות. בעבר היינו רואים לא מעט פרגולות העשויות מלוחות עץ, לוחות פלדה, מרקיזות המעניקות הצללה באמצעות בד, גגונים ועוד.

הסיבה שפרגולות אלומיניום זוכות להצלחה כל כך גדולה ומשמעותית היא המאפיינים הייחודיים שלה שלא קל להתחרות בהם. אם אתם לא יודעים איזה פרגולה לבחור, השורות הבאות יפרטו על היתרונות של כל אחד מהסגנונות הללו ואז תוכלו לעשות את השיקול שלכם. לכל אחד מהסגנונות הללו יש את הייחוד שלו , השאלה היא לאיזה אתם מתחברים יותר. פרגולות אלומיניום מיוצרות בהזמנה המעוצבת באופן אישי עבור כל לקוח או לקוחה ובהתאם לשטח הזקוק להצללה והגנה. פרגולות אלומיניום נהנות מדי יום מהמאפיינים של החומר, מדוע שאתם לא תהנו.

איך בוחרים

טרם בוחרים פתרון הצללה או כל פתרון אחר, מומלץ מאוד לרכוש מידע בסיסי על המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש. הנה המאפיינים של פרגולות אלומיניום בשני הסוגים השונים:

  • פרגולות אלומיניום על עמודים: פרגולות על עמודים ניתן להתאים לכל שטח ושטח בין אם הוא פרטי או ציבורי. פרגולה אינה מוכרחה לעמוד על שניים, ארבעה עמודים או עמוד אחד. עיצוב הפרגולה נתון לשיקולכם והייצור נעשה בהתאם. פרגולה על עמודים בעצם תוחמת את השטח המוצלל ומעניקה לו אינטימיות. ניתן לייצר אותה בגדלים שונים, גוונים שונים וכמובן כמו שציינתי כבר, בסגנונות המתאימים לכל אחת ואחת.
  • פרגולות אלומיניום תלויות: פרגולות תלויות בעצם מעניקות תחושה שהן כאילו מרחפות באוויר. פרגולה תלויה מחוברת לקיר תומך אחד של המבנה באמצעות כבל פלדה מיוחד. מה שמייחד את הפרגולה התלויה הוא ההפך מהפרגולה על העמודים וזהו הרווח המלא של השטח המוצלל. כאשר אין עמודים, כל השטח בא לידי ביטוי ומעניק תחושה אוורירית וקלילה.

בחירת הסגנון של הפרגולה הוא כמובן לפי הסגנון שאליו אתם מתחברים. את שני הסוגים ניתן לייצר בגדלים המתאימים לכל שטח.

יתרונות האלומיניום

פרגולות אלומיניום מכל הסוגים זוכות להצלחה כל כך גדולה עקב מאפייניהן המצוינים. לוחות אלומיניום אינם מושפעים כלל מתנאי מזג אוויר שונים מה שהופך את פרגולות האלומיניום לפתרון המתאים באופן מדויק עבור תנאי חוץ. אלומיניום אינו דורש תחזוקה שוטפת, קל מאוד לנקות אותו ולהתקינו. לוחות האלומיניום מעניקים לפרגולה מראה חדשני ומודרני המתאים לכל שטח ובאותה המידה, פרגולות אלומיניום ניתן לעצב גם בסגנון קלסי, חמים וביתי יותר. יכולות הכיפוף של האלומיניום, הן שמעניקות למעצבים את האופציה לעבד את הפרגולות בסגנונות רבים ושונים. חברת "חצרות אביגדור" היא אחת החברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בענף ההצללה והגידור והיא אחראית על אלפי פרויקטים המשלבים פתרונות הצללה וגידור מאלומיניום. פנו רק אל המומחים ותתחדשו!