פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולות אלומיניום תלויות

אם אתם אנשי חוץ וימי החורף הקרים אינם אהובים עליכם בלשון המעטה, וודאי אחד הדברים החשובים לכם הוא להצליח להנות מתנאי החוץ גם כאשר בחוץ קר ויורד גשם. ישנם כל מיני פתרונות הצללה גם עבור המגזר העסקי וגם עבור המגזר הפרטי שיכולים לסייע לפתור בעיה זו. אם יורד גשם בחוץ, אין זה אומר שאינכם יכולים להנות מכוס תה חם בחוץ, כל מה שתצטרכו הוא פתרון הצללה איכותי ויעיל.

פתרונות הצללה שונים כוללים פרגולות למיניהן העשויות מחומרים שונים, מרקיזות ידניות וחשמליות, גגונים וסוככים על סוגיהם השונים וכולם מצליחים לייצר הגנה. אך על מנת להרגיש בטוחים תחת פתרון ההצללה הנבחר, עליו להיות חזק מאוד וכמובן מתאים ליישומי חוץ במיוחד. יכול להיות שבימי החורף תהיו מעוניינים לערוך ערב משפחתי, אולי אחד מבני המשפחה חוגג את יום הולדתו ואין שום סיבה שהעונה תעצור אתכם מלחגוג בחצר הבית, ההפך הוא הנכון. פרגולות אלומיניום בוודאות יעשו את העבודה כראוי. ישנן לא מעט סיבות שפרגולת אלומיניום היא היעילה ביותר ביום חורפי.

איך אלומיניום מתנהג בחורף

פתרון הצללה אין זה משנה אם אלו פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות על עמודים או כל פתרון אחר מוכרח להיות יציב וחזק בצורה בלתי רגילה על מנת שנוכל לשבת תחתיו ולהרגיש מוגנים בכל עת. כאשר פרגולה מיוצרת מחומר האלומיניום היא מצליחה להעניק את היתרונות הבאים:

  • עמידות - לוחות אלומיניום מושלמים עבור יישומי חוץ שונים כיוון שאינם מושפעים כלל ממי הגשם. כיוון שאלומיניום אינו סופח כלל מים, הוא אינו נרקב או משנה את צורתו בחלוף הזמן ותחת גשם כבד.
  • משקל - לוחות אלומיניום אינם כבדים בהשוואה ללוחות עץ ובטח בהשוואה ללוחות מברזל מה שהופך אותם לנהדרים כאשר הם תלויים בגובה. על פרגולה להיות יציבה מאוד וככל שהיא שוקלת פחות כך תייצר פחות עומס ותהיה יציבה יותר. בנוסף, התקנת פרגולה אלומיניום היא תהליך פשוט.
  • יצירתיות ועיצוב - לוחות אלומיניום מאופיינים ביכולת גמישות מאוד גבוהה לכן היצרנים יכולים לעבד ולעצב אותה בהמון סוגים שונים של סגנונות המתאימים לכל שטח.
  • אסתטיקה - לא צריך להסביר יותר מדי כאשר מדובר ביופי של לוחות אלומיניום. פרגולת אלומיניום יכולה להעניק לכל שטח מראה עדכני, משופר ומודרני.
  • תחזוקה - את פרגולת האלומיניום אין צורך לתחזק על בסיס קבוע, פעם בשנה לפני החורף מומלץ לוודא את חזקה אך מעבר לכך, היא שומרת על צורתה ואיכותה בכל עונה וזמן.

ייצור פרגולות אלומיניום

תהליך הייצור של פרגולות אלומיניום אין זה משנה מאיזה סוג הן, הוא תהליך פשוט יותר מייצור פרגולות מחומרים שונים. תהליך יעיל וקצר בדרך כלל מוזיל את עלות הפרגולה. על מנת לרכוש את הפרגולה היפה והטובה ביותר עבור השטח שלכם, פנו לאנשי מקצוע המתמחים בענף ההצללה על מנת לעשות את הבחירה הנכונה. צוות מקצועי ייקח בחשבון את מאפייני השטח ויעצב לכם פרגולת אלומיניום מותאמת באופן אישי.