פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
גדרות אלומיניום

ישנם המון פתרונות גידור בענף אך בראש ובראשונה עלינו להבין שמטרתה העיקרית של גדר היא להעניק תחושת ביטחון והגנה ולא להוות אלמנט אסתטי. אין ספק שהאסתטיקה של גדרות היא חשובה כיוון שהן האובייקט הראשון שנראה כאשר נגיע אל השטח הפרטי, אין זה משנה אם זה בית פרטי או שטח פרטי של עסק. כאשר מחפשים פתרון גידור, חשוב מאוד שהוא יהיה גם איכותי וגם אסתטי הרי שלא נרצה גדר שתעניק רק את אחד מהמאפיינים החשובים הללו.

בשנים האחרונות ישנו פתרון גידור שצובר תאוצה ועוקף את כל פתרונות הגידור שמנסים להתחרות בו. גדרות אלומיניום הן לא רק אסתטיות בצורה יוצאת דופן אלא גם איכותיות, חזקות ובהחלט מקנות את תחושת הביטחון וההפרדה שגדר צריכה לייצר. כאשר מדובר בגדרות אלומיניום, לא מדובר בגדר פשוטה אלא בגדר הטובה ביותר מבחינת כל מאפיין ואילו מעניקה יתרונות נוספים שבלתי אפשרי להשיג על ידי התקנת גדרות העשויות מחומרים אחרים. בהמשך אפרט על המאפיינים והיתרונות הרבים ההופכים את גדרות האלומיניום לגדרות המוצלחות ביותר.

יתרונותיה של גדר מאלומיניום

גדרות אלומיניום לא לשווא נחשבות לאיכותיות ולמוצלחות ביותר. חומר האלומיניום הוא חומר מיוחד במינו שמצליח להעניק המון אפשרויות שונות. ראשית, אלומיניום הוא חומר בעל יכולות כיפוף גבוהות שלוחות עץ או לוחות ברזל מהם מייצרים לא מעט גדרות, אינם מצליחים להגיע לאותה הרמה. עובדה זו מאפשרת ליצרנים השונים לעבד ולעצב מלוחות האלומיניום סוגים שונים של גדרות בסגנונות שונים שיכולים להתאים באופן מדויק לסגנון של כל שטח ושטח הזקוק לפתרון גידור. שנית, אלומיניום הוא אחד החומרים המתאימים ביותר כאשר מדובר בפתרונות הנמצאים בכל עת בתנאי חוץ. אלומיניום אינו מושפע מכלל תנאי מזג האוויר השונים ועומד בהם בצורה איתנה גם כאשר תנאי האקלים הופכים קיצוניים ביותר. לוחות אלומיניום אינם סופחים מים לכן במשך הזמן הם אינם נרקבים ואינם יוצרים קורוזיה או נרקבים אלא שומרים על המראה המקורי שלהם בכל מצב. העובדה שלוחות אלומיניום הם בעלי יכולת כיפוף גבוהה מציינת שתהליך הייצור של הגדרות שונות הינו מהיר ופשוט יותר מייצור של גדרות מחומרים בעלי יכולות כיפוף נמוכות. תהליך קצר ופשוט הוא זול יותר כך שגדרות אלומיניום מצליחות גם להיות הפתרון המשתלם ביותר. בנוסף, עלות לוחות אלומיניום היא זולה בהשוואה ללוחות עץ, ברזל וחומרים אחרים מהם מייצרים גדרות. לוחות אלומיניום הם קלי משקל ומסתגלים מהר כך שניתן להתאים אותם לכל תנאי השטח באשר הם. היתרון האחרון עליו אדבר הוא כמובן האסתטיקה של האלומיניום. אלומיניום בקלות מעניק לכל שטח בו יותקן מראה חדשני, מודרני ומסוגנן.

הזמנה מחברה מקצועית

הזמנה של גדר מעוצבת בהזמנה אישית, תמיד כדאי לבצע מחברה שעיצוב גדרות ופתרונות אחרים מלוחות אלומיניום זוהי ההתמחות שלה ומאחוריה רשימה ארוכה של פרויקטים המשלבים גדרות אלומיניום מעוצבות. אנשי מקצועי יעצבו גדר שתתאים לסגנון השטח הפרטי שלכם במדויק.