פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולות אלומיניום מחיר

פתרונות הצללה וגידור קיימים כבר המון שנים ולהרבה אנשים יש בחצרות הפרטיות או מעל למרפסות השונות פתרון הצללה כזה או אחר המשרת אותם לאורך עונות השנה. אם זה בקיץ, פתרון ההצללה מגן מפני קרני השמש ואם זה במהלך עונת החורף, פתרון ההצללה בעצם מגן מפני הגשם. כאשר מותקן פתרון הצללה איכותי וחזק ניתן לשבת תחת הפרגולה בכל תנאי מזג האוויר השונים.

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מדובר בפתרון הצללה שכאמור נמצא תחת כיפת השמיים בכל עת, הוא החומר ממנו מיוצרת הפרגולה. על מנת להחזיק לאורך זמן ללא התעסקות מיותרת של תחזוקה, תיקונים וחיזוקים למיניהם, פתרון ההצללה מוכרח להיות מיוצר מחומר חזק בעלי מאפיינים המתאימים עבור יישומי חוץ שונים. פרגולות אלומיניום ידועות כפתרון ההצללה המוצלח והמשתלם ביותר כבר לא מעט שנים, בדיוק מפני שחומר האלומיניום הוא בעל מאפיינים מוצלחים ומדויקים עבור יישומי פתרונות הצללה.

איכויות ומאפיינים שאינם ניתנים להשוואה

לפרגולות אלומיניום ישנם המון יתרונות ומאפיינים שאין אף חומר אחר שמייצרים ממנו פתרונות הצללה שמצליח להתחרות בהן. ראשית, לפרגולות אלומיניום מחיר משתלם יותר מבין כלל הפתרונות. מה שהופך את הפרגולה לכלכלית ביותר היא העובדה שלאלומיניום ישנן יכולות כיפוף גבוהות מאוד. כאשר חומר הוא בעל יכולות עיבוד רבות, ניתן לייצר ממנו אלפי סגנונות שונים בהתאמה לכל שטח באופן ייחודי. בנוסף, תהליך ייצור ועיבוד של אלומיניום הוא אינו מסובך ואף מהיר יותר בהשוואה ללוחות אחרים, מה שהופך את התהליך לזול יותר. מחירה של פרגולת האלומיניום בשום אופן אינו מצביע על איכותה. לאלומיניום חוזק מכני גדול, הוא אינו נשבר ואינו שוקל הרבה כך שמתאים עבור התקנות בגובה הזקוקות לכמה שפחות עומס. פרגולת אלומיניום אינה מושפעת מכלל תנאי מזג האוויר השונים כך שהיא בעצם שומרת על המראה שלה אפילו לאורך שנים. פרגולת אלומיניום כאשר מותקנת בצורה נכונה, אינה מצריכה תחזוקה שוטפת תקופה ארוכה כך שמהרגע שתותקן היא עומדת יציבה ואיתנה. את האלומיניום ניתן לנקות בקלות באמצעות מים וסבון בלבד והוא חוזר להבריק בזריזות. בנוסף לכל המאפיינים הנהדרים הללו, לא ניתן להתווכח על המראה החיצוני של לוחות האלומיניום. אלומיניום הוא חומר אסתטי שיכול להעניק מראה חדשני ומודרני לכל חצר, מרפסת או כל שטח אחר, פרטי או ציבורי הזקוק לפתרון הצללה איכותי ויפיפה.

מעצבים פרגולה ייחודית

כיוון שניתן לעבד את האלומיניום בהמון סגנונות שונים מפאת יכולות הכיפוף הגבוהות שלו, חברות מקצועיות תוכלנה לעצב עבורכם פרגולה שתתאים במדויק את הסגנון המסוים בו מעוצב השטח הפרטי שלכם. פרגולות אלומיניום יודעות להשתלב בכל שטח ובאופן אוטומטי נראות כחלק אינטגרלי ממנו והופכות אותו ליפה ורענן יותר. חברת "חצרות אביגדור" היא בין החברות המקצועיות והוותיקות ביותר בענף ההצללה האחראיות לייצור ועיצוב של פרגולות עבור פרויקטים שונים בקנה מידה גדול ברחבי הארץ. "חצרות אביגדור" תוכל לעצב עבורם את הפרגולה היפה והאיכותית ביותר.