פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולות אלומיניום מחיר

ישנם המון סוגים שונים של פתרונות הצללה וכאשר מעוניינים להזמין פתרון יעיל ומעט יוצא דופן מהפתרונות אותם אנחנו רגילים לראות על בסיס קבוע, נזדקק למידע בסיסי על הסוגים השונים שקיימים. בשנים האחרונות, פתרונות ההצללה המובילים בענף הן הפרגולות העשויות מחומר האלומיניום כיוון שהצליחו להוכיח שהן המשתלמות ביותר בכל קנה מידה אפשרי ואינן מאפשרות תחרות הוגנת.

חומר האלומיניום הוא זה שמאפשר לפרגולות השונות והמגוונות המיוצרות ממנו להיות איכותיות ואסתטיות באופן בלתי רגיל. בשורות הבאות אפרט על המאפיינים והיתרונות הרבים שמעניקות פרגולות אלומיניום ואילו סוגים שונים של פרגולות ניתן להזמין מחומר האלומיניום. ישנן לא מעט חברות המציעות פתרונות הצללה וגידור וחלק מהן אף מתעסקות עם לוחות אלומיניום. פרגולה ייחודית בעלת כל המאפיינים הנכונים מיוצרת רק על ידי חברה שמתמקצעת בעיבוד וייצור מאלומיניום ויש לה וותק וניסיון רב בתכנון פרגולות שונות.

פרגולות אלומיניום מדורגות ראשונות

ישנן כל מיני סיבות ההופכות את פרגולות האלומיניום להיות המובילות בענף המייצר פתרונות הצללה שונים כאשר אחד החשובים הוא עלות הייצור של הפרגולות השונות. לפתרון הצללה מפרגולות אלומיניום מחיר משתלם הרבה יותר מעיבוד וייצור של פרגולות העשויות חומרים אחרים. לצורך העניין, כאשר מייצרים פתרון הצללה מעץ או מברזל, תהליך העיבוד הוא קשה, מסובך וארוך יותר כיוון שאין לחומרים אלו יכולות כיפוף גבוהות. לאלומיניום מצד שני כן יש יכולות כיפוף גבוהות ולכן ניתן לייצר ממנו סוגים רבים ושונים של פרגולות המעוצבות בהתאמה ובהזמנה אישית לכל לקוח והשטח שלו. העובדה שלוחות אלומיניום קלים לכיפוף ועיבוד הופכת את תהליך הייצור של הפרגולות לפשוט, קל וכמובן זול יותר שזהו מאפיין שחומרים אחרים פשוט אינם יכולים להתחרות בו. יתרון נוסף שהופך את פרגולות האלומיניום למובילות בענף הוא העמידות הגבוהה שלהם בתנאי אקלים שונים. אלומיניום אינו מושפע בשום צורה מכלל תנאי מזג האוויר השונים, הוא אינו נרקב, אינו מחליד או יוצר קורוזיה לאחר תקופה תחת כיפת השמים ובמהלך עונת החורף. אלומיניום אם כך מתאים בצורה בלתי רגילה ליישומי חוץ שונים וביניהם גם הפרגולה. מאפיין חשוב מאוד שמשלים את שאר המאפיינים הוא המראה האסתטי של חומר האלומיניום. אלומיניום משדר חדשנות ויכול להפוך כל שטח בו תותקן פרגולה למודרני יותר. את פרגולת האלומיניום אין צורך לתחזק על בסיס יומיומי ולנקות אותה ניתן לעשות באמצעות שפריצר לניקוי חלונות ומיד חוזרת להבריק.

הזמנה מחברה מקצועית

אם כך ניתן לומר בלב שלם שלפרגולות העשויות מחומר האלומיניום יש רק יתרונות. את הפרגולה מאלומיניום כדאי לכם להזמין מחברה המתמחה בפתרונות הצללה שונים מאלומיניום. החברה תייצר עבורכם פרגולה בהתאמה אישית וכמובן תבצע את ההתקנה. להתקנה איכותית יש חשיבות רבה כיוון שפרגולה צריכה להישאר יציבה וחזקה לאורך זמן על מנת שכל מי שנמצא תחתיה יהיה בטוח בכל עת. "חצרות אביגדור" היא החברה הוותיקה והמקצועית ביותר שתייצר עבורכם את הפרגולה המושלמת.