פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולות אלומיניום מחיר

פתרונות הצללה הם לא המצאה חדשה וישנם המון סוגים שונים של פתרונות היכולים להעניק הגנה והצללה אך כאשר מעוניינים להחליף את הפרגולה הישנה בחדשה או להחליף את הגגון בפתרון חדש שיענה על צרכים חשובים וישמור  על עצמו לאורך תקופות ארוכות, מומלץ להבין אילו מאפיינים פרגולה צריכה להכיל ואילו יתרונות להעניק על מנת שתהווה פתרון מוצלח ואיכותי.

פתרון הצללה חדש חייב להיות בטיחותי ועשוי מהחומרים הטובים והחזקים ביותר כיוון שפתרון הצללה, במיוחד אם הוא מותקן או תלוי בגובה ותחתיו נמצאים אנשים. פרגולות מאלומיניום הן הרבה יותר מסתם פתרון. הם מעניקות הרבה יותר יתרונות ואיכויות יותר מכל פתרון אחר כיוון שחומר האלומיניום הוא חומר העונה על כל הצרכים השונים של פתרון הצללה. בשורות הבאות אסביר ואפרט בדיוק על היתרונות השונים ההופכים את הפרגולות מאלומיניום על סוגיהם השונים לפתרון הטוב ביותר.

מה נשיג על ידי פרגולה מאלומיניום

התחלתי לגעת מעט אך באופן כללי במאפיינים השונים של פרגולה מאלומיניום. לפני הכל חשוב להבין שלמוצר כמו פרגולות אלומיניום מחיר משתלם הרבה יותר מאשר לפרגולות המיוצרות מחומרים אחרים כמו עץ. לוחות אלומיניום הם זולים יותר מלוחות עץ לצורך העניין לכן תהליך הייצור יהפוך זול ומשתלם יותר. אלומיניום הנו חומר מאוד גמיש שקל לייצר באמצעותו סוגים שונים של פרגולות ולעצב פרגולה המתאימה באופן ספציפי אל סגנון מסוים של מרפסת, חצר פרטית או כל שטח אחר הזקוק לפתרון הצללה איכותי. אלומיניום אינו נשבר ואינו מושפע מתנאי אקלים ומזג אוויר שונים כך שמתאים עבור פתרון הצללה והגנה. המראה של לוחות האלומיניום משדר יוקרה וחדשנות כך שהפרגולה מוסיפה ומשתלבת היטב ואף מעלה את הסגנון העיצובי של החצר או המרפסת. לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה כלל כך שלהתקין אותם בגובה הוא תהליך קל ופשוט. בנוסף, אלומיניום יודע להסתגל אל מקומות שונים לכן ניתן להתקין אותו בכל מקום ללא יוצאי דופן. ישנם כל מיני סוגים של פרגולות אלומיניום. ישנן פרגולות אלומיניום המותקנות על עמודים, פרגולות אלומיניום תלויות המעניקות מראה של פרגולה מרחפת. פרגולה תלויה בעצם מחוברת רק אל קיר אחד תומך באמצעות קבלים מיוחדים מפלדה. יתרון של פרגולה תלויה מאלומיניום הוא מראה יוצא דופן וחיסכון במקום כיוון שתחתיה אין עמודים.

הזמינו פרגולה מעוצבת מאלומיניום

ייצור ועיצוב של פרגולה העשויה אלומיניום אינו תהליך יקר יותר כיוון שעשוי בהזמנה אישית. לוחות אלומיניום הן פתרון מוצלח, איכותי ויפה שניתן להזמין כפתרון הצללה במחיר המשתלם ביותר העולה על פתרונות הצללה אחרים בהרבה. את הפרגולה מאלומיניום בין אם תלויה או לא, מומלץ וכדאי להזמין רק מחברה המתמחה בייצור ועיצוב של פרגולות אלומיניום. "חצרות אביגדור" היא החברה הוותיקה והמקצועית ביותר כאשר מדובר בעיצוב פרגולות מאלומיניום ויעניקו לכם את הייעוץ הנכון ביותר עבור הפתרון שיתאים בדיוק אל המרחב הפרטי שלכם. הזמינו פרגולה מאלומיניום כי מגיע לכם את פתרון ההצללה הטוב ביותר.