פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
מסתורי כביסה 1

כאשר מדברים על תליית הכביסה שלנו, אף אחד מאתנו לא יתאר לעצמו מסתור כביסה יפה ומעוצב המעניק יתרונות רבים. כיום ישנם מסתורי כביסה שיוצרו בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ומשנים את כל מה שאי פעם חשבנו על תהליך תליית הכביסה הנקייה שלנו. קודם כל, לא פעם בוודאי יצא לכם לתלות את הכביסה ולאחר זמן מה אם זה בעקבות תנאי מזג האוויר השונים או אפילו לשלשת ציפורים, הייתם צריכים להעביר את הבגדים כביסה נוספת.

ישנם אנשים שמתמודדים עם סיטואציות כאלו על בסיס יומיומי ונאלצים לבצע כביסות חוזרות כי הכביסה שלהם אינה מוגנת כמו שצריך. אבל ישנו פתרון שיחסוך מכם את הצורך בכביסה חוזרת ובנוסף, לפתרון זה יש עוד כמה יתרונות מעולים. בעצם כל חוויית תליית הכביסה שהיא פעולה שמבצעים כמה פעמים בשבוע יכולה להפוך לנעימה וקלה בניגוד למרגיזה ומייאשת. מסתורי כביסה באופן כללי הם אינם מוצר שנחשב לאסתטי אך הפתרון הבא הולך לשנות את התמונה כולה.

מסתורי כביסה איכותיים מעוצבים

"חצרות אביגדור" שהיא אחת החברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בתחום פתרונות הצללה, גידור ומסתורי כביסה פיתחה מסתורי כביסה מסוג חדש שיצרו מהפכה בכל התהליך של תליית הכביסה. מסתורי כביסה העשויים מחומר האלומיניום הם אלו שיספקו לכם את החוויה החדשה. "חצרות אביגדור" מייצרים מסתורי כביסה בהזמנה אישית המתאימים באופן ספציפי לכל בניין, בית פרטי או כל מבנה אחר שזקוק לפתרון איכותי שישאיר את הכביסה שלו נקייה ויבשה. כאשר מייצרים מסתור כביסה מאלומיניום ניתן לעצב אותו בכל מיני אופנים שונים כיוון שלוחות האלומיניום הם גמישים מאוד ומסתגלים לכל המקומות. שנית, לוחות האלומיניום מעניקים מראה אסתטי ומודרני שהופך את מסתור הכביסה לאלמנט עיצובי בנוסף להיותו עונה על פונקציה חשובה. בנוסף, חומר האלומיניום אינו מושפע מכל תנאי מזג האוויר השונים כך שישמור על האיכות והמראה שלו בכל עונות השנה. כדאי מאוד להבין, שמסתורי כביסה העשויים מאלומיניום בעצם מוזילים בעלויות של ייצור והתקנת המוצר כיוון שהם זולים יותר מלוחות עץ או פלדה שגם מהם מייצרים מסתרי כביסה. מה שעוד מעניקים מסתורי כביסה מאלומיניום הוא פרטיות כאשר אתם תולים את הכביסה שלכם. ישנם אנשים שאינם אוהבים שהארון הפרטי שלהם מוצג לעיני כל ולכן ניתן לייצר מסתורי כביסה מאלומיניום שיעניקו את הפרטיות שאתם מחפשים.

התקנה טובה היא קריטית

כאשר מתקינים מוצר בגובה, גם אם הוא אינו שוקל הרבה הוא עדין יכול להוות סכנה לאנשים אם אינו מותקן בשיטה הנכונה ובאופן האיכותי ביותר. לכן, כאשר תזמינו מסתורי כביסה מאלומיניום, כדאי שתזמינו אותם מחברה מקצועית שהיא היחידה שיכולה להבטיח התקנה מקצועית. התקנה נכונה גם תעניק לכם את הביטחון שהמסתור אכן יציב וחזק וגם תשמור על איכות המוצר לאורך שנים ארוכות. "חצרות אביגדור" הם המומחים ביותר בפתרונות מסתורי כביסה מעוצבים מאלומיניום והאיכות היא בלתי מתפשרת.