פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולות אלומיניום תלויות

בוודאי שמעתם על כל מיני סוגים שונים של פתרונות הצללה ואם יש ברשותכם מרפסת גדולה או חצר אז יכול להיות שגם חיפשתם בעבר פתרונות הצללה שונים. אם אתם מחפשים וזקוקים לפתרון הצללה חדש ואיכותי שיחליף את הפרגולה הישנה שלכם שכבר מלאה בנזקים שונים שקרו עקב תנאי מזג אוויר שונים וקשים, המאמר הבאה יספק פתרון שעלול לעניין אתכם מאוד. כאשר מדברים על פתרונות הצללה שונים ישנם כל מיני אלמנטים שמומלץ לקחת בחשבון.

קודם כל אם חושבים כבר על פתרון הצללה חדש, רצוי מאוד שהפעם יחזיק מעמד ולא ישנה את המראה שלו לאחר כמה שנים אלא ישמר אותו באופן תמידי כלומר שלא יושפע מכל תנאי האקלים ומזג האוויר השונים. אלמנט נוסף הוא המראה של פתרון ההצללה שחשוב שיהיה אסתטי והדבר השלישי הוא התחזוקה. אם זהו פתרון שמצריך תחזוקה שוטפת של החלפת חלקים, צביעה או כל דבר אחר, העלות לא תסתכם בשלב ההזמנה אלא כל פעם תעלה. פרגולות תלויות מאלומיניום הן פתרון שגם ישלב אסתטיקה וחדשנות וגם יחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

מאפייני הפרגולה התלויה

כמובן שישנן פרגולות העשויות אלומיניום העומדות על עמודים והן אינן פחות יפות או איכותיות מן הפרגולות האחרות העשויות אלומיניום. פרגולות אלומיניום תלויות פשוט מעניקות יתרונות נוספים. כאשר הפרגולה היא תלויה, קודם כל היא מעניקה מראה חדשני ומודרני שלא תמיד רואים בכל בית שיש בו פתרון הצללה. שנית, תחת הפרגולה יש מקסימום שטח פנוי כיוון שהפרגולה אינה עומדת על עמודים. פרגולות תלויות בדרך כלל מחוברות אל קיר תומך אחד בעזרת כבלים מיוחדים ונראות כאילו מרחפות באוויר. העובדה שהפרגולות עשויות מחומר האלומיניום הופך אותן להיות מובילות כמועמדות מצוינות עבור יישומי הצללה בתנאי חוץ. חומר האלומיניום הוא חומר יפה, איכותי ואסתטי המשדר תחכום ששייך לטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אלומיניום מתאים ליישומי חוץ כיוון שעמיד בצורה בלתי רגילה בתנאי מזג האוויר השונים. מים או ממסים אחרים אינם פוגעים ומזיקים לו כך שמסוגל לשמור על צורתו בכל מצב ולאורך זמן. לוחות האלומיניום הם קלי משקל כך שנוח מאוד לתלות אותם בגובה וכאשר מותקנים נכון אין שום סכנה והפרגולה בטוחה לחלוטין גם כאשר יורד גשם זלעפות ושנושבת רוח מאוד חזקה. לוחות אלומיניום בוודאות זולים יותר מלוחות מחומרים אחרים כך שכל תהליך הייצור של הפרגולות הופך זול יותר. חומר האלומיניום הוא גמיש כך שחברת חצרות אביגדור שהיא חברה וותיקה ומנוסה בענף, תוכל לייצר עבורכם פרגולה תלויה בהזמנה אישית שתתאים בדיוק עבור הסגנון של הבית שלכם.

התקנה נכונה תשמור על איכות הפרגולה

כאשר מזמינים פרגולה תלויה מאלומיניום צריך לעשות זאת אצל חברה מקצועית שתספק לכם את פתרון ההצללה האיכותי והטוב ביותר. הזמנת פרגולה מבית חצרות אביגדור תבטיח לכם מוצר יפיפה ואיכותי. התקנה של פרגולה חייבת להיעשות באופן מקצועי על מנת לשמור על ביטחוננו בכל עת. תנו למקצוענים לעצב לכם את פרגולת החלומות שתלווה אתכם לעוד שנים רבות.