פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולה לבנה

קיימים בענף ההצללה המון סוגים של פתרונות שונים גם מבחינת האסתטיקה שמייצרים וגם מבחינת האיכות שיכולה לשמור על פתרון ההצללה למשך זמן רב. אם אתם מעוניינים בפתרון הצללה מסוג חדש ואיכותי עבור המרפסות השונות בבית, החצר הפרטית שלכם או כל מקום אחר ברחבי השטח הפרטי שלכם שזקוק לפתרון הצללה איכותי, כדאי שתכירו את הפרגולות התלויות העשויות מחומר האלומיניום האיכותי והמשובח.

פרגולות מאלומיניום אינן מוכרחות להיות תלויות אך כאשר אתם מעוניינים בפתרון הצללה המשלב איכות יחד עם סטייל, כנראה שפרגולות תלויות מאלומיניום יהיו הטובות, האיכותיות והמומלצות ביותר. פרגולות כאלו מעניקות מראה עיצובי מודרני שיכול לתת לבית את הרענון הנכון שהוא זקוק לו וליצור מראה מעניין שיתפוס את עיניהם של החולפים והשבים.

אלומיניום הוא החומר האיכותי ביותר ליצירת פרגולות

בשורות הבאות אפרט על פתרון הצללה ספציפי ומיוחד במינו. פרגולות אלומיניום תלויות הן בין הפרגולות הטובות ביותר ויכולות להעניק לכם יתרונות שונים רבים במקביל. ראשית, כאשר פרגולה תלויה היא נראית כאילו היא מרחפת באוויר, דבר שכבר יוצר עניין ותחושה יוצאת דופן מפתרונות הצללה אחרים. כאשר פרגולה תלויה היא בעצם מחוברת אל קיר תומך אחד וכאילו מחזיקה את עצמה. הסיבה שאלומיניום הוא בחירה נהדרת היא העמידות שלו בתנאי מזג אוויר שונים. חומר האלומיניום אינו נפגע ממי הגשם או מקרני השמש החזקות ויודע לשמור על איכותו ומראהו המושך והאסתטי לאורך שנים רבות ללא נזק. חומר האלומיניום הוא קל משקל ולכן כאשר מדובר בפרגולה, מומלץ וחשוב שהחומר ממנו עשויה הפרגולה לא ישקול הרבה כי הפרגולה צריכה לעמוד יציבה בכל עת ולמשך זמן רב. יתרון נוסף שיש לאלומיניום הוא שאינו יקר בהשוואה לחומרים אחרים מהם מייצרים פרגולות ולכן יכול להוזיל את כל עניין רכישת הפרגולה החדשה. אם לא ידעתם, האלומיניום הוא חומר גמיש ויודע להסתגל למקומות שונים ותכנונים בצורות שונות מה שמעניק לו יתרון נוסף על חומרים אחרים כמו עץ למשל שאי אפשר לעשות עליו מניפולציה שתשיג צורות רבות.

התקנת הפרגולות השונות

התקנת פרגולות הוא עניין שצריך לקחת ברצינות יתרה, על אחת כמה וכמה שמדובר בפרגולה התלויה באוויר. התקנה לא נכונה שאינה נעשית על ידי בעלי מקצוע המומחים ובעלי ניסיון בענף הפרגולות עלולות לסכן את כל מי שנמצא מתחת לפרגולה וזה הדבר האחרון שתרצו שיקרה. פרגולות צריכות להיות מותקנות בצורה נכונה ואיכותית שתבטיח את שלמות המוצר ובטחון האנשים בכל עת. אמנם להתקין פרגולות אלומיניום תלויות היא אינה מסובכת כמו שאתם חושבים אך מי שמוסמך לבצע אותה הוא רק איש המתמחה בהתקנת פרגולות. התקנה טובה תעזור לפרגולה להחזיק מעמד ולהיות יציבה לאורך שנים רבות וכך תוכלו ליהנות ממנה ללא חשש. ניתן להזמין פרגולות אלומיניום תלויות בהזמנה אישית ובסגנון שהכי ידבר אליכם ויתאים את עצמו בדיוק כך שישתלב עם הסגנון העיצובי הנוכחי של הבית ורק יעצים אותו.