פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
גדר לבנה עם שער

אם אתם מתכננים לעבור לבית פרטי חדש ועוד לא חשבתם על פתרון הגידור שיעניק לכם פרטיות מלאה, הרשו לי לספר לכם על הרעיון הבא שישלב תיחום מסוגנן ופרטי יחד עם כניסה מלכותית אל ביתכם, כל יום מחדש. ישנם כל מיני שיטות ופתרונות לתיחום וגידור הבית, אך אם הכל חדש ומיוצר מהחומרים האיכותיים ביותר, בוודאי תרצו שגם הגדר שתקיף את הבית שלכם תהיה עשויה מהחומר העמיד והאיכותי ביותר.

על מנת לתחום את הבית שלכם, תזדקקו לגדר שתקיף את המבנה. ישנם סוגים שונים של גדרות המוצעות על ידי יצרנים ובעלי מקצוע רבים. ישנן גדרות מחומרים שונים כגון עץ, ברזל ופלדה ויש גדרות המיוצרות מחומר האלומיניום.  גדרות המיוצרות מחומר האלומיניום, מעניקות איכות ברמה העולה בהרבה על חומרים אחרים.

גדר אלומיניום בעלת ייחודיות יוצאת מן הכלל

גדרות אלומיניום עולות באיכותן על גדרות מסוגים וחומרים אחרים כי הן בעלות תכונות יוצאות דופן המתאימות כמו כפפה להתקנות המתבצעות מחוץ לבית ותחת כיפת השמים. ראשית, חומר האלומיניום הוא מאוד גמיש וניתן לייצר ממנו צורות רבות ולכן כל אחד יכול לקבל גדר בהזמנה אישית במיוחד ובהתאם לסגנון העיצובי הספציפי של הבית שלו. שנית, גדרות אלומיניום בניגוד לגדרות מעץ לצורך העניין, אינן מושפעות כלל מכל תנאי האקלים ומזג האוויר השונים במהלך כל השנה. בעוד עץ יכול להירקב ולהתנפח כתוצאה ממגע עם מים, אלומיניום אינו מושפע לא ממים, לא מלחות ולא מקרני השמש החזקות. יתרון נוסף שיש לגדרות האלומיניום על חומרים אחרים הוא משקלה הקל. התקנת גדר האלומיניום היא התקנה פשוטה כי החומר אינו כבד ומסתגל בקלות לתנאי המקום בוא מותקן. גדרות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה שוטפת כי אינן מתבלות ומתיישנות ולנקות אותן אפשר בקלות. בעזרת ספריי לניקוי חלונות תחזירו את הבוהק לגדר בקלי קלות. כעת מה לגבי הכניסה המלכותית אותה ציינתי קודם לכן. ניתן להזמין גדרות לתיחום הבית המשלבות שער יפיפה העשוי מאותו החומר ונראה כממשיך את הגדר בצורה טבעית. המראה של האלומיניום נותן תחושה מלכותית ויוקרתית וכך גם תרגיש כניסתכם הביתה מדי יום כאשר תיכנסו הביתה דרך השער המבריק של גדר האלומיניום המקיפה את הבית.

ייצור הגדר בשיטה ייחודית

את גדרות האלומיניום מייצרים בשיטה ייחודית המאפיינת את חצרות אביגדור - פתרונות גידור והצללה. את הגדרות מייצרים בעזרת חיתוך CNC מה שמעניק לגדרות צורת גימור מהאיכותיות ביותר שקיימות בתחום הגידור. אצל חצרות אביגדור, תוכלו להזמין איזו גדר שרק תרצו והחברה תסייע ותייעץ לכם לגבי הגדר הטובה והמתאימה ביותר לסגנון בו הבית שלכם מעוצב כך שתראה כחלק אינטגרלי מן העיצוב הכללי. הגדרות מיוצרות בכל הגדלים השונים וניתן להתאים אותן לכל מטרה, בין אם זה בית פרטי או מבנה אחר שזקוק לפתרון תיחום וגידור איכותי שמשלב יופי ואסתטיקה. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות.