פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

פרגולה תלויה מאלומיניום

הפתרון המושלם , לגינה המושלמת!

הצללה מירבית במראה יוקרתי

גדרות אלומיניום

תיחום שטח במראה אחיד ואסתטי

חדש! מוצר בלעדי במגוון דוגמאות

מוצרים חדשים שלנו
מוצרים חדשים שלנו

מיסתורי כביסה

מהחזקים והטובים בשוק אלומיניום - עמידות לאורך שנים

Previous Next Play Pause
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

הצעות אחרונות

IMG_7663

חדש! מוצר ייחודי ובלעדי במגוון דוגמאות!

IMG_7688

גדר  דגם אלמוג במראה עדין ואלגנטי

בזווית

גדר  דגם אור למראה יוקרתי!

אופירה11111

פרגולה דגם ברק - פרגולה יפיפייה מאלומיניום בשילוב עץ!

Previous Next
פרגולה על עמודים

אם אתם אנשים שאוהבים לבלות זמן רב במרפסת הביתית שלכם או בחצר הבית שלכם, בוודאי תזדקקו לפתרון שישלב הצללה והגנה מפני התנאים השונים של מזג האוויר במהלך כל השנה. אם אתם מתעניינים ורוצים לרכוש פרגולה שתשלב איכות ברמה גבוהה מאוד יחד עם עיצוב אסתטי שישתלב עם עיצוב הבית שלכם ויגנוב את ההצגה, השורות הבאות נכתבו ממש עבורכם.

פרגולות אלומיניום החלו לצבור תאוצה ופופולריות בשנים האחרונות בקרב אדריכלים ומעצבי פנים כיוון שמחזיקות בתכונות הגורמות להן לבלוט ביתרונותיהן על פני פרגולות העשויות חומרים אחרים. פרגולות אלומיניום יכולות להחזיק מעמד שנים רבות. כאשר נרצה לרכוש פרגולה, נרצה להתחשב בכמה דברים חשובים מאוד. ראשית, חשוב שאת הפרגולה נרכוש מחברה מקצועית המתמחה בייצור שלהן ובהתקנתן הנכונה, נרצה להתחשב במקום בו הפרגולה תהיה מותקנת כך שיתאים מבחינה עיצובית  לבית שלנו וכמובן שנרצה לקבל פרגולות אלומיניום במחיר המשתלם ביותר.

המאפיינים השונים של פרגולות אלומיניום

מחיר פרגולות אלומיניום נקבע על פי איכותן. ובכן, מה אם כך קובע את איכות הפרגולות. ראשית, פרגולות העשויות מחומר האלומיניום, הן קלות מאוד לתחזוקה, אין צורך לתחזק את הפרגולה על בסיס קבוע וקל מאוד לנקות אותה. כיוון שחומר האלומיניום הוא חומר גמיש מאוד, ניתן לייצר ממנו פרגולות בצורות וזוויות שונות המתאימות עבור כל חצר או מרפסת. הפרגולה תהיה תלויה ולכן העובדה שעשויה מאלומיניום הופך אותה לקלה להתקנה כי חומר האלומיניום הוא בעל מסה קטנה. בנוסף, פרגולות האלומיניום יכולות להגיע במגוון רחב של צבעים ומסוגלות להעניק מראה של חומרים שונים למרות שבעצם עשויות מאלומיניום. המטרה העיקרית של פרגולות היא בעצם להעניק הצללה המגנה עלינו מפני קרני השמש החמות והגנה מפני הגשם בימי החורף הקשים. כיוון שהפרגולה חשופה לתנאי מזג האוויר השונים, היא צריכה להיות איכותית וחזקה כך שתחזיק מעמד בפני תנאים אלו. פרגולות אלומיניום עמידות בפני מים, הן אינן מחלידות ויודעות גם להעביר חום וחשמל כך שנשארות איתנות חרף מזג האוויר הקשה. פרגולות אלומיניום ניתנות להתקנה לא רק בשטחים פרטיים, ניתן להתקין אותן מעל לכל שטח ציבורי הזקוק לפתרון הצללה.

טיפים חשובים טרם הזמנת פרגולה מאלומיניום

כאשר החלטתם שברצונכם לבצע הזמנה של פרגולה מאלומיניום, מומלץ מאוד לפנות לחברה וותיקה, בעלת ניסיון עשיר בענף הפרגולות ובפרט בפרגולות מאלומיניום. חברה מקצועית תעניק לכם ייעוץ מהשלב הראשון בו צריך להבין את השטח בו תהיה מותקנת הפרגולה, מהו הגודל הנכון ומהו הסגנון המתאים ביותר עבור אותו שטח ספציפי ועד שלב ההתקנה. בנוסף, חשוב ביותר לקחת בחשבון את עניין ההתקנה של הפרגולה. התקנה שאינה איכותית יכולה להיות מסוכנת ובסופו של דבר תדרוש תחזוקה שוטפת והשקעה בחלקי חילוף ואינכם רוצים להגיע לסיטואציה כזו. לכן, בדקו ביסודיות שהחברה אליה אתם פונים היא החברה הנכונה והמקצועית ביותר. חברה מקצועית תייצר עבורכם פרגולת אלומיניום יפיפייה שתחזיק למשך זמן רב ותעניק את פתרון ההגנה וההצללה האיכותי ביותר.