פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

פרגולות אלומיניום תלויות, הרבה יותר מיופי וחן

כפי שאנו יודעים פרגולות מאפשרות לנו להנות בשעות הפנאי בצורה טובה יותר מכיוון שישי לנו הגנה מפני השמש בימי הקיץ והגנה מפני הגשמים בימי החורף. לפרגולות אלומניום תלויות יש יתרונות רבים שבזכותם הרוב בוחר בהם. אולם יחד עם זאת עדיין יש רבים שיעדיפו פרגולה קונבנציונלית על עמודים. יש לכך יתרונות אך החסרונות גוברים עליהם. השאלה הנשאלת היא: “מה ההבדלים ביןם הפרגולות השונות?”.

מה ההבדלים בין הפרגולות השונות?

כאמור יש פרגולות אלומיניום תלויות ויש פרגולות אלומיניום על עמודים, למעשה יש סוגים רבים של פרגולות חלקם עשויות מעץ, חלקם עשויות מברזל ולכולם יש מכנה משותף והוא ההגנה שיש לנו מהשמש ומהגשם אולם יחד עם זאת אנו מבחינים כי רבים מעדיפים יותר ויותר לבחור בהתקנת פרגולות אלומיניום תלויות. הסיבה לכך יא ראשית כל הזמינות שקיימת כיום יותר מבעבר והיתרונות הרבים לעומת שיטות בניה אחרות וחומרי גלם אחרים. ההבדלים לפניכם:

  • פרגולות עץ – סגנון בניה זה של פרגולות עץ הינו הנפוץ והמוכר ביותר. מצד אחד לעץ יש את היופי והאופי המיוחד שלו עם המראה הכפרי ומצד שני העלות להקמת פרגולת עץ נמוכה ביותר משאר חומרי הגלם האחרים. לעומת יתרונות היופי של העץ והזמינות הגבוהה יש את החיסרון הבולט שהוא הבלאי הגבוה של העץ, ההשפעה של שינויי טמפרטורה על העץ גורמת לעיוותים ונזקים, כמו כן העץ חשוף לנזקי חרקים וי צורך להדביר אותו.

  • פרגולות ברזל – כאשר אנו רוצים לבנות פרגולה קצת יותר גדולה ועם יציבות גבוהה יותר סביר להניח כי נבחר בבניית פרגולה מברזל. לברזל יש יתרונות רבים אך גם לא מעט חסרונות שבאים לידי ביטוי בצורך בתחזוקה מתמדת.

  • פרגולות אלומניום על עמודים – בשנים האחרונות הפכה הפרגולה להיות הרבה יותר מפתרון אלא מוטיב מרכזי בעיצוב הגינה. פרגולות אלומיניום על עמודים בדומה לחומרי גלם אחרים יוצרים לנו הצללה והגנה מפני הגשם עם יתרון משמעותי שהוא עניין התזוקה, אלומיניום עמיד בעשרות מונים מהכל חומר גלם אחר, אינו מושפע מטמפרטורות, לחות או מזיקים. התקנת פרגולות אלומיניות מבטיחות נו שנים רבות של הנאה ללא צורך בתחזוקה.

  • פרגולות אלומיניום תלויות – דומה לכל סוגי הפרגולות השונות גם פרגולות אלומיניום שונות הן בעלות תכונת ההצללה וההגנה אולם השימוש בפרגולות תלויות הינו בעל יתרון בולט ומשמעותי יותר מכולם והוא העובדה שאין לנו עמודי תמיכה, אותם עמודים שקיימים בכל סוגי וסגנונות הפרגולות שמשמשים לתמיכה. את ההתקנה מבצעים על ידי חיבור כבלי פלדה או שרשראות אל קיר תומך והפרגולה למעשה היא קירוי בלבד. השטח שנמצא מתחת פרגולות אלומיניום תלויות פנוי וחופשי לשימוש ללא הגבלות.

איך נבחר פרגולות אלומיניום תלויות?

הבחירה היא באמת קשה מכיוון שיש צורך לסנכרן בין הגורמים השונים, מצד אחד יש הרבה מתקינים וקשה להבין מי באמת איכותי ומצד שני יש צורך בהתאמה לעיצוב הכללי של המבנה אליו תותקן הפרגולה. בחירת המתקינים חייבת להתבצע לאחר בחינה מדוקדקת של המתקינים השונים על מנת להבטיח התקנה מקצועית ובטיחותית. לאחר מיכן חשוב ליצור סנכרון והתאמה בין סגנון הפרגולה לבין העיצוב הכללי של המבנה, כך העיצוב יהיה אחיד והפרגולה לא תראה כאלמנט לא שייך שמפריע לעיצוב הכללי.