פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

בין אם זו עונת החורף ובין אם זו עונת הקיץ, הגינה משמשת אותנו למנוחה, לאירוח ולמשחק. המפלט מפני השמש וההגנה מפני מי הגשמים מחייבים אותנו לבנות פרגולה שתתן לנו צל בקיץ והגנה ממים בחורף. על ידי בחירת חומרי הגלם המתאימים נוכל לקרות את הפרגולה. קיימים מספר סוגי פרגולה בולטים ונפוצים, פרגולה הבנויה מעץ, פרגולה מאלומיניום ופרגולה ממתכת. מגוון החומרים ניתנים לשילוב והדמיון כמעט ואינו מוגבל.

הנאה מושלמת עם פרגולה מוצללת

כאשר אנו בונים פרגולה לבית אנו בעצם מקבלים מספר יתרונות כאשר הראשון מבניהם הוא עצם העובדה ששדרגנו את הגינה שלנו, פרגולה מוסיפה חן ויופי, ככל שתהיה יותר מיוחדת כן היא תשתלב יותר טוב עם נוף החצר. אולם מעבר לכך שהתוספת מוסיפה חן גם הבית נהנה מהפרגולה מהסיבה שככל שניצור יותר הצללות בפתחי הבית כך הבית יתחמם פחות עקב זאת נשתמש בפחות אנרגיה לקירור, החיסכון מובן - חשמל. נוסף על הכול עצם הישיבה בגינה המטופחת שלנו תחת ההצללה יוצרת אווירה מיוחדת, אווירה זו מענגת ומאפשרת רוגע ושלווה. האזור המקורה משמש לאירוח ומשחק לאכילה ולמנוחה.

קירוי הפרגולה עושה את ההבדל

אם אנו מסוג האנשים שבחורף לא יוצאים לחצר אלא אם יש יום שמש אז קירוי הפרגולה שלנו יהיה בנוי בצורה כזו שיספק לנו צל ואוורור אך לא מניעה של חדירת מי גשמים, לא מעט מעדיפים קירוי למטרת הצללה מכיוון שבימי הקיץ החמים גם מקבלים צל וגם החלל נשאר מאוורר. אולם אם אנחנו רוצים שימוש מלא גם בקיץ וגם בחורף סביר להניח שהקירוי יהיה אטום למים. אין זה גורע מהיופי של הפרגולה אלא להיפך אנו נוכל לנצל אותה גם בגשם וגם בשמש. את הקירוי עושים ממספר שכבות כאשר השכבה הראשונה ביותר זו שאנו רואים כאשר מביטים למעלה עשויה לרוב בצורה דקורטיבית, במבוק, רשתות או סרגלים הם נפוצים מאוד ומותקנים בצפיפות גדולה ועם רווחים מספיקים על מנת לאפשר לאור לחדור ממעל. מעל השכבה הדקורטיבית פורסים שכבות נוספות שמטרתם היא איטום ומניעת חדירה של מים.