פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

החורף בפתח ובעלי החניות הפרטיות בבתים מתחילים להיות במתח, הסיבה - זמן, הגורם - גשם, המכשול - לעבור בזמן קצר מהרכב לבית כשיורד גשם. אז מה הבעיה שיש לנו כאן בעצם?, החורף שלנו בעייתי או שהוא שחון או שיורדים גשמי זלעפות. אחת הבעיות העיקריות היא שבדיוק שאתם מגיעים הביתה עם הרכב בדיוק באותו רגע הגשם חזק מתמיד ואתם מנסים להגיע הביתה מהרכב, הזמן הזה שעובר פשוט גורם לכם להירטב לגמרי. אם כך מה הפתרון לקצר את הזמן בין ההגעה הביתה לבין הכניסה אליו, שערים חשמליים!, התקנת שערים חשמליים זה פתרון מושלם שעד לפני שנים מועטות היו נחלת בעלי הבתים העמידים ומעלה. כיום שערים חשמליים ניתנים להתקנה במגוון אופנים וצורות והמחיר שלהם סביר עד סביר מאוד ולכן בעלי בתים יכולים להרשות לעצמם התקנת שערים חשמליים ללא בעיה כלל. שערים חשמליים מאלומיניום הם היום הנפוצים ביותר שהתקנתם יחסית קלה ופשוטה.

אילו שערים חשמליים קיימים?

כאמור התקנת שערים חשמליים אינם מהווים בעיה וחומרי הגלם שקיימים כיום בשוק מקלים עוד יותר על תהליך ההתקנה. האלומיניום הינו הנפוץ ביותר ואתו ניתן לעצב ולייצר מגוון כמעט אין סופי של סגנונות. על מנת לעשות קצת סדר בענייני השערים למיניהם ננסה להבחין בין הסוגים השונים:

שערים חשמליים  נשלטים - הכוונה בשער חשמלי היא שיש אפשרות לפתוח ולסגור את השער על ידי מתג, שערים חשמליים כיום נשלטים על ידי שליטה מרחוק. את השליטה בשערים חשמליים ניתן לבצע בכמה אפשרויות,

הראשונה היא על ידי מתג קיר, זו רמת הבקרה הגבוהה ביותר, רק על ידי לחיצה פיזית של אדם שנמצא במקום השער יפתח.

אפשרות נוספת היא על ידי שלט רחוק, זו אפשרות נפוצה ביותר ומחייבת את האדם שפותח את השער להיות עם שלט רחוק, תקין ויחסית קרוב לבקר של השער.

דרך שלישית לפתיחת שערים חשמליים היא על ידי שימוש בטכנולוגיה סלולרית, על ידי חיוג לעמדת השער ניתן לבצע פתיחה. יש יתרון לשיטה זו שאין צורך בשלט וגם לא חייבים להיות ליד השער על מנת לפתוח אותו, מספיקה שיחת טלפון אל השער והוא יפתח.

בחירת שערים חשמליים

בחירת שערים חשמליים לכאורה נראית קלה למדי אולם מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי השער אותו תתקינו, כך תוכלו ליהנות משער שישרת אתכם כראוי ויתאים לצרכים שלכם ולתנאי השטח. בחירה לא נכונה של שערים חשמליים תגרום לבעיות בהמשך במהלך השימוש, בעיות כגון חוזר איזון, אי התאמה לצרכים ואפילו קריסה של השער ממקומו. לעומת זאת בחירה של שערים חשמליים על ידי מומחה בעל מקצוע תבטיח לכם שנים רבות של הנאה ושימוש ללא חשש מתקלות או בעיות. מומלץ לקבל חוות דעת על החברה ממנה אתם עתידים להזמין שערים חשמליים על מנת שהבחירה שלכם תהיה איכותית ונכונה. כותב המאמר שלומי שוורץ.