פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

כולנו מכירים את הפרגולות שמממש מצילות אותנו מהשמש הקופחת, יותר מזה אנחנו ממש משתוקקים כבר לחזור הביתה ולשבת תחת הפרגולה עם כוס משקה קר. הנפוצות ביותר הן פרגולות עץ, מאז ומתמיד הפרגולה היתה סימן ההיכר של הגינה או החצר, אך יחד איתה נלווים לא מעט מטלות תחזוקה שברוב המקרים אנחנו נוטים לזנוח והתוצאה מוכרת וידועה, במקום פרגולה מרשימה שכיף ליהנות תחתיה אנו מקבלים סככה מתקלפת שעם הזמן הופכת להיות רעועה ומסוכנת. אז הגיע הזמן שתכירו את העידן החדש שכובש אט אט את כל החצרות והמרפסות, אלו הן פרגולות אלומיניום, והטרנד הכי חם הוא פרגולות אלומיניום לבנות, מדהימות ביופיין ומשתלבות בצורה נהדרת עם כל עיצוב שתבחרו ובמיוחד עם הירוק של הגינה שלכם.

למה דווקא פרגולות אלומיניום?

הדבר הראשון שאנו בודקים לפני רכישת פרגולה הוא המחיר, המחיר לרוב קובע לנו אם נתקין פרגולה מעץ, ברזל או אלומיניום. אז נכון שהעץ הינו בעל מראה כפרי ומיוחד והוא גם הנפוץ ביותר אולם אם נבחן יותר לעומק את עניין העלויות אנחנו נבין שהמחיר הראשוני שנשלם כלל לא משקף את העלות האמיתית של פרגולות מעץ, הרי שהעץ הינו חומר גלם טבעי וככזה הוא חשוף לנזקי מזג אוויר, מזיקים וחרקים ובכלל יש צורך לבצע תחזוקה שוטפת על מנת לשמר את הפרגולה ולאפשר לה להיראות טוב ולא בלויה, ומן הסתם תחזוקה זו היא כוללת עלויות לא קטנות, במיוחד אם אתם לא אלו שיבצו את העבודה אלא תזמינו בעל מקצוע. אולם פרגולות אלומיניום לעומת זאת הן דבר אחר לגמרי, החל מתהליך התכנון וההתקנה ועד לעובדה שאתם יושבים תחת הפרגולה ונהנים מכוס שתיה קרה, לבניית פרגולות אלומיניום יש יתרונות רבים והבולט שבהם הוא החיסכון בהוצאות התחזוקה, מכיוון שלאלומיניום אין הוצאות תחזוקה כלל, העמידות גבוהה ביותר בפני נזקי מזג אוויר ובלאי, ולכן בחישוב פשוט אם משווים פרגולות אלומיניום לעץ הרי שלעץ יש תחזוקה מתמדת שעולה כסף ולאלומיניום אין.

סוגים וסגנונות של פרגולות אלומיניום

כאמור האלומיניום כיום הינו החומר המומלץ ביותר לבניית פרגולות. יש מגוון סגנונות ועיצובים כאשר כולם מתחלקים למספר קבוצות עיקריות:

פרגולות על עמודים, פרגולות צמודות קיר, פרגולות תלויות. 3 הקבוצות הללו מאגדות בתוכן את המגוון הגדול וכל סוג וסגנון מתאימים לצורך ותנאי השטח בהתקנה. נין לצבוע את האלומיניום במגוון צבעים וטקסטורות כאשר בתקופה האחרונה הלבן שולט, הוא משתלב היטב עם כל סוג של עיצוב.

פרגולות תלויות - הפתרון המושלם כאשר אין לכם מספיק מקום או כאשר אתם רוצים ששטח האירוח שלכם יהיה פנוי מעמודים. ההתקנה מתבצעת על ידי חיבור מותחנים אל

פרגולות על עמודים - שיטת התקנה זו מאפשרת לכם להתקין את הפרגולה בכל מקום וללא תלות בסביבה. היתרון הגדול הוא שההתקנה פשוטה, קלה ואינה מחייבת הכנות מיוחדות מראש.

פרגולות צמודות קיר - שיטת התקנה זו מבטיחה יציבות מקסימלית וזאת על ידי חיבור צד אחד של הפרגולה אל קיר המבנה והצד השני נתמך על עמודים. לרוב מתקינים פרגולה זו ביציאה מהמבנה.