פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

פרגולה כבר מזמן הפכה להיות אלמנט שקיים בכל גינה וחצר, בין אם זו פרגולה מעץ או ברזל ובשנים האחרונות הטרנד הסוחף הוא פרגולות אלומיניום שמעבר להיותם יפות ומשתלבות בצורה מושלמת עם העיצוב הכללי של המבנה אליו הן צמודות הרי שפרגולות אלומיניום לא צריכות תחזוקה או טיפול. תמיד תוכלו לראות פרגולות עץ שדופות, עם צבע מתקלף ובעיות נוספות אך לעולם לא תראו פרגולה אלומיניום שנראית רע. לכן רבים כבר הבינו שהתקנת פרגולות אלומיניום מעבר לאסתטיות הן חוסכות כסף, והכוונה לעלויות התחזוקה הרבות הדרשות לפרגולות עץ או ברזל. אז מה מיוחד בפרגולות אלומיניום וכיצד ניתן לשלב אותן בעיצוב הכללי של הבית שלנו?

ראשית דבר מה הן פרגולות אלומיניום?

כאמור הטרנד הסוחף כיום הוא להתקין פרגולות אלומיניום, יש מגוון גדול של צורות ותצורות להתקנת פרגולות אלומיניום שניתן להתאים אותם לכל תנאי שטח, החל מפרגולות על עמודים ועד לתלויות במקומות שאין מקום לעמודים. אז בואו נבין מה היתרונות של פרגולות אלומיניום:

מחיר - למראית עין התקנת פרגולות אלומיניום היא עניין יקר, עלות ההתקנה יכול לעמוד על כמעט פי 2 מעלות פרגולה מעץ אולם אם נסתכל על הטווח הרחוק נבין שהעץ מחייב תחזוקה שוטפת אחרת הוי יאבד מיופיו, אמנם מצד אחד העץ הינו בעל מראה כפרי אך העץ מחייב שימור ועלויות השימור ממשיכות לאורך השנים. האלומיניום לעומת זאת לא צריך שימור כך שכבר בעונה השנייה חסכנו את העלויות עבור השימור.

חוזק - עץ וברזל ללא ספק חזקים אך מכיוון שהאלומיניום קל משקל וחזק מאוד ניתן לבנות הצללה רחבה בעלת שטח כיסוי גדול ועדיין לשמור על המראה המינימליסטי.

יופי - האלומיניום פשוט יפה, הקווים הנקיים, המראה החלק ואפילו הטקסטורות השונות שניתן לבחור ביניהם מאפשרים לקבל פרגולה יפה, אסתטית שמשתלבת עם העיצוב הכללי של הבית.

עמידות - ללא ספק מבין כל חומרי הגלם האלומיניום עמיד מכולם, הצבע שלו נצבע בתנור ולכן אינו מתקלף, פרגולות אלומיניום עמידות בשינויי טמפרטורה ואינן רגישות למזיקים, לכן להבדיל מפרגולות עץ או ברזל אין צורך לחדש צבע או לטפל נגד מזיקים.

תאימות - האלומיניום בדומה לעץ וברזל ניתן להתקנה בכל מקום אולם האלומיניום קל משקל ולכן ין צורך בכמות תומכים או חיזוקים כפי שנדרש לעץ או ברזל.

מה שנותר הוא לבחור את הפרגולה המתאימה

כאמור פרגולות אלומיניום נותנות מענה מושלם הן מבחינת המחירים והן מבחינת האיכות ולכן מה שנותר הוא להבחין בין סוגי הפרגולות השונות ולבחור את המתאימה ביותר, מומלץ אף להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת שתוכלו לבצע התאמה נכונה של הפרגולה לצרכים שלכם.

פרגולות תלויות - אם אין לכם מספיק מקום או שאתם רוצים להרוויח יותר מרחבת האירוח הרי שפרגולה אלומיניום תלויה היא פתרון מצוין.

פרגולות צמודות קיר - מבחינת יציבות זו הפרגולה היציבה ביותר וזאת מכיוון שמשתמשים בקיר המבנה כקיר תומך, כך יש לנו 2 עמודים בחזית וזהו.

פרגולות על עמודים - הפרגולה שניתן להתקין בכל מקום וללא כל בעיה, פשוט כל מה שתצטרכו זה לצקת את העמודים או לקבע אותם בצורה יציבה ולהתקין פרגולה.