פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

מדריך להכרת פרגולות אלומיניום, פרגולות ברזל, פרגולות עץ

פרגולות הן פתרון ההצללה הטוב ביותר שמאפשר לנו ליהנות מצל ביום שמש חם. יש מגוון סוגים של פתרונות הצללה ופרגולות ולא תמיד אנחנו יודעים מה מתאים למי ומתי. במדריך הבא נביא לפניכם את ההבדלים המהותיים בין סוגי הפרגולות השונות ולאחר מיכן ניתן לכם מספר כלים שיעזרו לכם בבחירת הפרגולה המתאימה לכם ביותר. ראשית נבחין בין 3 סוגי הפרגולות העיקריות, פרגולות אלומיניום, פרגולות ברזל פרגולות עץ. בשלב השני נגדיר את הייעוד של ההצללות ובכך נוכל לבחור מי מהפרגולות מתאים יותר, לבסוף נבחן את הדרך הטובה ביותר לבחירת החברה שתקים את הפרגולה שלנו.

הכירו את  סוגי הפרגולות הקיימות:

כאמור יש 3 סוגי פרגולות עיקריות שמתחלקות ל 3 חומרי גלם שונים. התוצאה של כולן היא אחת, ליצור צל אולם לכל אחת מהפרגולות יש יתרונות וחסרונות:

  • פרגולות מעץ - אלו הפרגולות הנפוצות ביותר ובעלות המראה המרשים ביותר. לפרגולות מעץ יש את המראה הכפרי שכולנו מכירים ואוהבים אולם יחד עם זאת לעץ יש יותר חסרונות מאשר יתרונות כאשר החיסרון הבולט ביותר הוא הצורך בתחזוקה מתמדת. העץ הינו חומר גלם טבעי שמחייב טיפול ותחזוקה על מנת למנוע ממנו להירקב ולהיפגע ממזיקים. כחלק מהתחזוקה השוטפת יש צורך לבצע חיטוי וצביעה מחדש של העץ בלכה על מנת לשמר אותו לאורך זמן.
  • פרגולות מברזל - הפתרון הנפוץ השני להתקנת פרגולות הן פרגולות ברזל, היתרון הגדול ביותר שלהן הוא היכולת להתקין קירוי רחב, גדול וחזק ללא חשש. אולם מכיוון שברזל הינו בעל משקל כבד יתרון הברזל הוא גם חיסרון ולכן נדרשת קונסטרוקציה מאסיבית על מנת לאפשר קירוי בעל שטחים גדולים. בנוסף למשקל ובדומה לעץ גם הברזל מחייב תחזוקה על מנת שלא יפגע מחלודה.
  • פרגולות אלומיניום - האלומיניום נכנס לתודעה שנים האחרונות והפך להיות חומר הגלם הנדרש ביותר במיוחד כאשר מדובר על התקנת פרגולות. פרגולות אלומיניום מאפשרות התקנה קלה ונוחה תוך כדי קירוי שטחים נרחבים ללא חשש מגודל ושטח האיזור המקורה. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שהאלומיניום קל משקל ובעל חוזק מרבי. מגוון הסגנונות והפרופילים מאפשרים הקמת פרגולות בהתאמה מושלמת לצרכים מבחינת התחזוקה, אלומיניום הינו חומר שאינו דורש כל תחזוקה ועל כן הוא מהווה כיום הפתרון המושלם מבחינת יעילות מול עלות.

איך תבחרו חברה להקמת פרגולה?

ראשית אנו מבינים כי פרגולות אלומיניום הן הפתרון המושלם עבורינו גם מבחינה אסתטית וגם מבחינת העלויות, הרי שאין תחזוקה העלות היא הנמוכה ביותר. יש לא מעט חברות לבניית פרגולות ודי קשה בחור את האחת שתבנה לנו את הפרגולה, על כן הנה מספר טיפים שיקלו עליכם בבחירה:

מוניטין - מוניטין מצביע על איכות, על ניסיון ובעיקר על אמינות החברה. כדאי לבחור חברה אמינה בעלת מוניטין מוכר, זה יבטיח לכם איכות ואחריות.

ניסיון - יש כאמור הרבה חברות אולם חברה שיש לה ניסיון בהקמת פרגולות היא זו שתיתן לכם את התמורה המלאה במיוחד שמדובר על פרגולות אלומיניום.

המלצות - אל תתביישו לבקש המלצות, המלצות מלקוחות עבר והווה יתנו לכם את המידע הדרוש לגבי אותה חברה שאתם עתידים לבנות איתה פרגולה, ככל שיהיו לכם יותר המלצות כך הבחירה שלכם תהיה קלה יותר.