פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
פרגולות אלומיניום מחיר

ישנם כל מיני פתרונות להצללה עבור המרפסת הביתית. ישנם סוגים שונים של מרקיזות, גגונים וסוככים למיניהם. בשנים האחרונות אחד מפתרונות ההצללה המובילים בענף הן הפרגולות. ישנן פרגולות העשויות מחומרים שונים אך הוורסטיליות ביותר הן הפרגולות העשויות מאלומיניום. הכוונה בוורסטיליות היא היכולת לייצר המון סוגים וסגנונות שונים מחומר האלומיניום. לאלומיניום יכולות כיפוף גבוהות מה שמאפשר יצירה ועיבוד של פרגולות שיכולות להתאים לכל מרפסת ומרפסת והסגנון שלה.

אלומיניום הוא חומר נהדר כאשר מדובר ביישומי חוץ כיוון שיכולת העמידות שלו בפני תנאי אקלים שונים היא יוצאת דופן. אלומיניום אינו מושפע מכלל תנאי מזג האוויר כך שמצליח לשמור על המראה האסתטי שלו למשך שנים רבות. פרגולה חייבת להיות חזקה ולעמוד בעומסים רבים כיוון שהיא מותקנת בגובה ותחתיה נמצאים אנשים שביטחונם נמצא במקום הראשון. בשורות הבאות נבין איזו פרגולה מומלץ להתקין במרפסת ביתית ומדוע.

סוגי פרגולות מאלומיניום

יכולות הכיפוף של לוחות אלומיניום מאפשרות יצירה ועיצוב פרגולות שונות והנה כמה מהן:

  • פרגולות אלומיניום על עמודים - פרגולות מהסוג הזה מתאימות יותר לבית הנמצא על הקרקע. פרגולות יכולות לעמוד לא רק על ארבעה עמודים אלא על שלושה עמודים וגם חמישה, הכל תלוי בשטח הדורש הצללה והסגנון העיצובי בו תבחרו.
  • פרגולות אלומיניום תלויות - פרגולות תלויות הן הסוג המומלץ להתקנה על מרפסת. פרגולה תלויה חוסכת במקום, רוב המרפסות הפרטיות אם הן נמצאות בבניין, אין ממש מקום לפרגולה העומדת על עמודים לכן פרגולות תלויות יהיו גם הפתרון הנכון וגם יעניקו את האסתטיקה שרק פרגולה תלויה יכולה להעניק. כאשר פרגולה תלויה רק על ידי חיבור לקיר אחד היא בעצם יוצרת מראה מרחף.
  • פרגולות אלומיניום חשמליות - פרגולות אלומיניום חשמליות נחשבות לדור הבא של פרגולות האלומיניום. לא רק שהן נהנות מן היתרונות הרבים של לוחות האלומיניום, ניתן באמצעותן לשלוט בכמות ההצללה הדרושה לפי רצונכם ובהתאם לעונות השנה.

לפתרון הצללה כמו פרגולות אלומיניום מחיר משתלם ביותר. ייצור ועיבוד לוחות האלומיניום הוא קל ומהיר יותר מייצור של לוחות עם יכולות כיפוף נמוכות. תהליך עבודה פשוט ומהיר גם יוזיל את עלות המוצר ובמקרה הזה את הפרגולה. פרגולות אלומיניום שומרות על המראה האסתטי שלהן לאורך שנים ואינן מצריכות תחזוקה שוטפת למעט פעם בשנה טרם עונת החורף.

היכן מזמינים פרגולה מעוצבת

פרגולה מעוצבת בסגנון אישי מזמינים מחברת "חצרות אביגדור". החברה ידועה בתור אחת מהחברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בענף ההצללה והגידור ובמיוחד ידועה במומחיותה בעיבוד חומר האלומיניום. "חצרות אביגדור" אחראית להמון פרויקטים שונים גם פרטיים וגם עסקיים המשלבים פתרונות הצללה וגידור מעוצבים בהזמנה אישית מאלומיניום. על מנת להזמין פתרון הצללה עבור המרפסת הפרטית שלכם, צרו קשר עם חברת "חצרות אביגדור". אנשי הצוות יגיעו אליכם הביתה ויעניקו לכם ייעוץ לגבי עיצוב הפרגולה המתאימה והיפה ביותר עבור המרפסת שלכם. אל תתפשרו באיכות הפרגולה ותוכלו לשבת תחתיה בכל עונות השנה.