פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
מסתורי כביסה

מסתורי כביסה מעולם לא היו נחשבים לאובייקט בעל סגנון עיצובי בפני עצמו, אך בעקבות התפתחות הטכנולוגיה שהובילה לטכניקות ייצור שונות, גם אובייקט שנתפס כחסר משמעות יכול לבוא לידי ביטוי באופן אסתטי. לעתים נמצא את עצמנו בסיטואציות לא נעימות בהן הבגדים שתלינו על חבל הכביסה נפגעו ויצטרכו לעבור כיבוס נוסף בגלל כל מיני גורמים העלולים ללכלך או לפגוע בכביסה שלנו.

גורמים שונים שמזיקים לכביסה הם תנאי מזג האוויר שונים ולשלשת ציפורים שמכתימה את הבגדים ולא פשוט להסירה. קרני השמש עלולים לגרום לבגדים שלנו לאבד את הצבע שלהם ולדהות ומי הגשם עלולים להרטיב את הכביסה הנקייה ותהליך הכביסה יחזור על עצמו. על מנת להימנע מסיטואציות חוזרות שכאלו ולא להיות תלויים בגורמים חיצוניים בכל אשר קשור לכביסה שלנו, ישנו פתרון נהדר שיעניק לא רק הגנה מלאה אלא גם סגנון עיצובי ייחודי לכל דירה או בית הזקוקים למסתור כביסה חדש שיכול להשפיע ולשנות את כל החוויה של תליית הכביסה הנקייה.

מסתורי כביסה מעוצבים

צמד המילים מסתורי כביסה אולי לא נשמעות לנו כמשהו יוצא דופן אך כיום ניתן לעצב מסתורי כביסה בעיצוב אישי שיתאים למראה של כל בניין או בית פרטי כך שלא יראה כאובייקט מוזר ותלוש שהותקן בטעות. ישנו חומר יוצא דופן ומיוחד במינו שמאפשר תהליכי ייצור ועיצוב בסגנונות רבים ושנים מפאת מאפייניו הרבים. מסתורי כביסה מחומר האלומיניום נחשבים לפתרון תלייה והסתרה של הכביסה המוביל בסוגו. לא רק שהוא אסתטי, הוא גם מתאים עבור יישומי חוץ שונים במאת האחוזים. אלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד, הוא אינו מושפע כלל מתנאי מזג אוויר שונים וגם קיצוניים. הוא אינו נרקב לאורך זמן, אינו מחליד ויוצר קורוזיה ופשוט שומר על מראהו לאורך שנים רבות. שנית, אלומיניום ניחן ביכולות כיפוף גבוהות המאפשרות לייצר ולעבד ממנו המון סוגים של מסתורי כביסה שונים כך ניתן להתאים אותם במדויק לכל מבנה ומבנה. לוחות אלומיניום הם קלי משקל לכן מתאימים מאוד לתלייה בגובה ותלייה לאורך זמן, הם מסתגלים לכל תנאי שטח ונשארים חזקים ויציבים. ניתן להזמין מסתורי כביסה שיעניקו פרטיות מוחלטת וחציצה בין אזורים פרטיים כך שלא תצטרכו לשתף את העולם בארון הבגדים הפרטי שלכם. המראה האסתטי והחדשני של מסתורי כביסה מאלומיניום הוא הבונוס שמתווסף אל האלמנט באופן אוטומטי. חומר האלומיניום מעניק מראה מודרני ומושך לכל מבנה בו הוא מותקן ובנוסף, הוא המשתלם ביותר. לוחות אלומיניום זולים מלוחות אחרים בהרבה ותהליך ייצור של מסתורי כביסה מאלומיניום הוא פשוט ומהיר כך שמוזיל עלויות ובלתי אפשרי להתחרות בו.

איכות ובטחון

לסיכום, מסתורי כביסה מאלומיניום הם המשתלמים והאיכותיים ביותר מכלל פתרונות תליית הכביסה הקיימים בשוק. על מנת שמסתור כביסה יותקן באופן בטיחותי ונכון, מומלץ מאוד לעשות את ההזמנה מחברה שזהו תחום ההתמחות שלה כך תוכלו לוודא את בטיחות המסתור המעוצב וכמובן להבטיח את אריכות חייו.