פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
פרגולות אלומיניום מחיר

ישנם המון פתרונות הצללה בענף ההצללה והגידור העשויים מחומרים שונים ומעניקים מראה בסגנונות יוצאי דופן. בענף ההצללה נוכל למצוא גגונים, מרקיזות שונות וגם פרגולות. כל שטח הזקוק לפתרון הצללה יכול לקבל את הפתרון המתאים לו ביותר לא רק עבור תנאי השטח הספציפיים אלא גם עבור הסגנון בו מעוצבים המבנים השונים. כאשר מדובר בפרגולות אלומיניום, נפתח בפנינו עולם רחב של אפשרויות עיצוב בסגנונות שונים הודות למאפייני חומר האלומיניום.

מאפיינים אלו עולים בכל קנה מידה אפשרי על יתרונות ומאפיינים שיש לחומרים אחרים מהם מייצרים פתרונות הצללה. אלומיניום הוא חומר יוצא דופן כאשר מדברים על מאפיינים המתאימים במדויק עבור יישומי חוץ שונים. האלומיניום יודע לתפקד בתנאי חוץ שונים טוב יותר מכל חומר אחר ועל מאפייניו השונים אפרט בהמשך המאמר. אם אתם מתעניינים ומחפשים פתרון הצללה חדש שיעניק לכם הרבה מעבר להצללה איכותית ויעילה וגם יהיה המשתלם ביותר, פרגולות העשויות מחומר האלומיניום זוכות במקום הראשון וזו עובדה.

פרגולה כל יכולה

ראשית, לפרגולות אלומיניום מחיר משתלם הרבה יותר ממחירן של פרגולות אחרות או פתרונות הצללה אחרים באופן כללי. כל תהליך הייצור והעיבוד של פרגולות אלומיניום הוא זול ומהיר יותר עקב מאפייני האלומיניום. אחד המאפיינים החזקים ביותר של חומר האלומיניום היא יכולת הכיפוף הגבוהה שלו. בגלל מאפיין זה, ניתן בקלות לעבד ולעצב פרגולות בהמון סגנונות שונים כך שיתאימו בדיוק אל כל שטח ושטח גם מבחינת תנאים וגם מבחינה אסתטית. מראהו של האלומיניום הוא אסתטי במיוחד ומעניק לכל שטח בו יותקן מראה מודרני, חדשני ויפיפה. יתרון מוצלח נוסף שאלומיניום ניחן בו בוא עמידות מלאה בפני כל תנאי מזג האוויר השונים. אלומיניום אינו מושפע ממי הגשם, מקרני השמש וכתוצאה מכך בניגוד לחומרים אחרים הוא אינו נרקב, אינו מחליד ופשוט שומר על מראה אחיד ויציב לאורך שנים. לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה לכן הופכים מועמדים מצוינים עבור התקנה המתבצעת בגובה, הם אינם יוצרים עומס ומסתגלים בקלות לתנאי שטח שונים. מה שעוד נפלא בחומר האלומיניום היא העובדה שאינו מצריך תחזוקה על בסיס קבוע כיוון שיודע לשמר את עצמו היטב ועל מנת לנקות אותו כל מה שצריך לעשות הוא לשטוף אותו באמצעות צינור. ניתן לומר שפרגולה מאלומיניום היא בעצם פתרון ההצללה שעונה על מרב הקריטריונים הדרושים עבור פתרון הצללה איכותי ויפה.

פרגולה בעיצוב אישי

ישנם סוגים שונים של פרגולות העשויות מאלומיניום. ישנן פרגולות על עמודים בעיצובים שונים ופרגולות תלויות היוצרות מראה מרחף. חברה מקצועית תבחן את תנאי השטח בו אתם גרים ותדע לעשות התאמה מדויקת שתתאים גם לסגנון בו מעוצב המבנה. חברת "חצרות אביגדור" כבר שנים מתמחה וידועה כחברה המובילה בענף ההצללה והגידור ופרט ביצירת פתרונות הצללה העשויים מחומר האלומיניום. אם אם אתם מעוניינים בפתרון הצללה חדש שיש לו את כל המאפיינים שפתרון הצללה זקוק להם ועוד הרבה יותר, פרגולת אלומיניום היא הבחירה הנכונה.