פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום כבר זמן מה נחשבות לפתרון גידור מהטובים והמוצלחים ביותר הקיימים בענף. כאשר מעוניינים להעניק לשטח כלשהו פרטיות והגנה אין זה משנה בין הוא בית פרטי, עסק פרטי או כל שטח אחר הזקוק לפתרון גידור. אחד הדברים שחשוב מאוד להבין הוא שגדר טובה היא לא רק גדר אסתטית, גדר טובה צריכה להיות בעלת מאפיינים מתאימים שבסופו של דבר יצליחו להביא לידי ביטוי את תפקידה החשוב של הגדר.

התפקיד הוא כמובן, לייצר הפרדה בין שטח פרטי לבין שטח אחר, לא רק למראית עין. גדר איכותית צריכה לייצר הפרדה מוחלטת, להעניק הגנה וביטחון וכמובן לשרת אותנו כמו את השטח לתקופות ארוכות. הסיבה שגדרות אלומיניום הצליחו להגיע אל המקום הראשון בין כלל פתרונות הגידור היא שהן מצליחות לעמוד בכל הקריטריונים החשובים של פתרון גידור ואף הרבה יותר מזה כך שאין מתחרים המצליחים להעניק את כל היתרונות שהיא מצליחה ועל כך אפרט בשורות הבאות.

גדר אלומיניום ויתרונותיה הרבים

גדרות אלומיניום כמו המון אובייקטים ופתרונות אחרים העשויים מחומר האלומיניום זוכים להנות ממגוון גדול מאוד של יתרונות. אלומיניום הוא חומר נפלא המתאים בצורה בלתי רגילה עבור יישומי חוץ שנמצאי תחת תנאי מזג אוויר שונים בכל עת ללא יוצא דופן. אלומיניום הוא חומר שאינו מושפע כלל מתנאי מזג אוויר שונים, הוא אינו מחליד כי עמיד בפני מים, הוא אינו נרקב כי אינו סופח מים ופשוט מצליח לשמור על המראה הראשוני והמקורי שלו לאורך שנים רבות. יתרון נוסף שיש לאלומיניום היא יכולת הכיפוף הגבוהה שלו המאפשרת ליצרנים לייצר ממנו אלפי סוגים של גדרות בסגנונות שונים שיכולים להיות מעוצבים בהזמנה אישית עבור כל שטח ושטח באופן ספציפי ומדויק. העובדה שאלומיניום הוא בעל יכולות כיפוף גבוהות בעצם מאפשר תהליך ייצור ועיבוד מהיר ופשוט יותר בהשוואה לחומרים כמו לוחות עץ ולוחות ברזל ועוד חומרים נוספים שמהם מייצרים גדרות גם כן. תהליך מהיר ופשוט יותר בעצם מוזיל את עלויות הגדר ולכן גדרות אלומיניום נחשבות גם למשתלמות ביותר מבחינה כלכלית. ניתן להתקין גדרות אלומיניום בכל שטח כיוון שאלומיניום בעל יכולת הסתגלות גבוהה ולכן גם תהליך ההתקנה אינו מסובך בהשוואה להתקנת גדרות אחרות. גדרות אלומיניום אינן מצריכות תחזוקה יומיומית כיוון שמשמרות את עצמן וניקיון האלומיניום הוא אינו מסובך כך שבאמצעות מים וסבון בלבד, הוא יחזור להבריק.

היכן מזמינים

גדר אלומיניום מעוצבת בהזמנה אישית רוכשים מחברה שתחום ההתמחות שלה הוא פתרונות גידור מחומר האלומיניום. חברה בעלת ניסיון וותק כמו "חצרות אביגדור" אחראית למאות פרויקטים שונים שהיו זקוקים לפתרון גידור איכותי ואסתטי. את גדרות האלומיניום ניתן לעצב בדרכים שונות שיתאימו לפרויקטים מסחריים, פרויקטים פרטיים ובעצם עבור כל שטח שזקוק לפתרון גידור. גדרות אלומיניום יכולות להעניק לכל שטח ושטח בהתאם פתרון גידור בעל מראה מודרני, אסתטי ואיכותי שיחזיק שנים רבות.