פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
גדרות אלומיניום

אלומיניום משתלם יותר

לגידור שטח יש תפקיד עיקרי והוא כמובן לייצר הפרדה בין שטח פרטי לחיצוני וכמובן לייצר פרטיות ובטחון. אך מה אם היה פתרון גידור שגם עונה על כל הפונקציות הללו ומעניק הרבה יותר. על מנת שפתרון גידור יענה על כל הצרכים הללו הוא חייב להיות מיוצר מחומר איכותי.

חומר מוצלח בעצם יכול להתאים בצורה מדויקת ליישומי חוץ כך שיוכל להחזיק זמן רב ללא צורך בתחזוקה שוטפת, החלפת חלקים וטיפול יומיומי. ישנן גדרות העשויות מכל מיני חומרים כמו עץ, פלדה ואפילו פלסטיק. במאמר הבא אכתוב על הסיבות המדויקות שהופכות את פתרון הגידור המיוצר מחומר האלומיניום לחומר הטוב ביותר עבור יישום מהסוג הזה שמייצר חוצץ בין שני שטחים. גדרות אלומיניום משנה לשנה הופכות להיות הפתרון הפופולרי ביותר כיוון שיש להן את כל המאפיינים שגדר צריכה להכיל ואף מעניקות הרבה יותר ממה שניתן לתאר.

גדר אלומיניום עולה על מתחריה

ניתן לכתוב רבות על חומר האלומיניום ומאפייניו המוצלחים ויוצאי הדופן ההופכים אותו לחומר שמאוד מתאים עבורי יישומי חוץ שונים. גדרות העשויות מאלומיניום מחזיקות ומאריכות ימים הרבה יותר מאשר גדרות העשויות מעץ או פלדה. אלומיניום הוא חומר שאינו מושפע ממים או כל מיני סוגים שונים של מזיקים. אלומיניום עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר השונים ללא יוצא מן הכלל ושומר על המראה שלו בכל עת. גדרות העשויות מפלדה או מעץ, לאורך זמן יכולות להחליד או לייצר ריקבון כיוון  שאינן עמידות בפני כל תנאי האקלים ולכן מצריכות תחזוקה מפעם לפעם מה שכמובן מצריך השקעה כלכלית. שנית, הייצור של גדרות אלומיניום הוא זול הרבה יותר מייצור של גדרות העשויות מחומרים אחרים כיוון שיכולות הכיפוף שלו הן גבוהות מאוד וזוהי הסיבה שניתן לייצר גדרות בסגנון ספציפי ואישי לכל שטח ושטח. לוחות אלומיניום יודעים להתאים את עצמם לכל שטח אין זה משנה אם הוא שטוח או לו, יש להם יכולת הסתגלות מהגבוהות ביותר. בנוסף לזאת, לוחות אלומיניום אינם כבדים כך שהתקנתם היא יחסית פשוטה בהשוואה להתקנה של גדרות עץ או פלדה שאין להם יכולות כיפוף והסתגלות גבוהות. אין שום צורך בתחזוקה שוטפת כאשר מדובר בגדרות אלומיניום, אולי הדבר היחיד שתצטרכו לעשות מדי פעם וגם זה לא בטוח הוא לנקות אותן. את הגדרות אפשר לנקות בקלות על ידי מים וסבון או פשוט על ידי מרסס לניקוי חלונות וישובו להבריק מיד.

עיצוב בסגנון אישי

אחד היתרונות הגדולים של גדרות העשויות מאלומיניום הוא האסתטיקה של החומר. אז לא רק שהגדר תהיה מושכת לעין, היא גם תהיה מיוצרת באופן המתאים ביותר אל הסגנון העיצובי של השטח הפרטי הזקוק לפתרון גידור. כאשר מזמינים פתרון גידור מאלומיניום מאוד מומלץ לפנות לחברה המתמחה בענף ויש לה ותק רב בייצור ועיצוב של גדרות אלומיניום בהזמנה אישית. "חצרות אביגדור" היא החברה הוותיקה ביותר בענף ותייצר לכם את הגדר הפרטית והאישית שלכם.