פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
מסתורי כביסה לבן

ישנן המון סיבות שיכולות לגרום לכביסה הנקייה שלנו להתלכלך אם אנחנו תולים אותה באופן קבוע על חבל כביסה שאינו מוגן. יכול להיות שתנאי מזג האוויר השונים ירטיבו את הבגדים או יגרמו לצבעים שלהם לדהות. גם הציפורים לא ממש תורמות לשמירה על ניקיון הכביסה וכאשר לשלשת ציפורים מוצאת את דרכה את הבגדים שלנו זה גם מלכלך וגם לא נעים. אם נמאס לכם להיות נתונים לחסדי מזג האוויר והטבע ישנה המצאה נהדרת ומשוכללת שתהיה הפתרון המושלם.

מעבר לשמירה על כביסה נקייה יכול להיות שאתם מעדיפים שהכביסה שלכם תהיה עניין פרטי ולא תהיה מוצגת לעיני כל  באופן תמידי. על מנת לשמור על פרטיות ולענות על צרכים נוספים, חצרות אביגדור, חברה המתמחה בפתרונות הצללה, גידור ומסתורי כביסה יכולה לעצב לכם בהזמינה אישית את מסתורי הכביסה הטובים ביותר.

הרבה יותר ממסתור כביסה

חצרות אביגדור היא חברה ותיקה ומקצועית המייצרת פתרונות רבים בתחום מסתורי הכביסה. בדרך כלל מסתורי כביסה הם אינם יפים ונראים ישנים ומוזנחים אך עם מסתורי הכביסה המיוצרים בשיטה חדשנית מבית חצרות אביגדור תוכלו להשיג המון יתרונות. ראשית, מסתורי הכביסה מיוצרים מחומר האלומיניום שהוא חומר מעולה המתאים לשימושי חוץ באופן יוצא דופן. כאשר מסתורי כביסה עשויים מעץ, פלדה או כל חומר אחר שאינו עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים הוא יכול להחליד, לקבל קורוזיה ולאבד מהמראה והאיכות שלו כך שתזדקקו למסתור חדש. עם חומר האלומיניום לא רק שתשיגו עמידות ארוכת טווח אלא תוכלו להזמין מסתור כביסה שיתאים מבחינה עיצובית אל הבניין או הבית בו אתם גרים. אלומיניום הוא חומר קל וגמיש לכן ההתקנה שלו קלה ומשקלו מאפשר עמידות לאורך זמן והתקנה בטוחה. כאשר תזמינו מסתור כביסה המעוצב בהזמנה אישית תוכלו לקבל מסתור שיעניק לכם פרטיות מוחלטת כך פעולת תליית הכביסה ותצוגת הכביסה תישאר פרטית. יתרון נוסף שיש למסתורי כביסה מאלומיניום הוא שאינם זקוקים לתחזוקה כלל ולנקות אותם ניתן לעשות בעזרת ספריי לניקוי חלונות בלבד. חומר האלומיניום הוא חומר עמיד וחזק שאינו נשבר ואינו מושפע מחומרים אחרים הקיימים באוויר.

הוזלת עלויות

מסתורי כביסה העשויים אלומיניום מעניקים יתרונות רבים אך אחד היתרונות החשובים ביותר הוא העובדה שלוחות אלומיניום מוזילים את עלות הייצור באופן משמעותי. לסיכום, הזמנת מסתורי כביסה מאלומיניום מבית חצרות אביגדור יכולה להוות את הפתרון שחיפשתם כל כך הרבה זמן. לא תצטרכו לבצע כביסות חוזרות על בסיס קבוע, אף אחד לא יוכל להציץ את המלתחה הפרטית שלכם, המסתור יחזיק מעמד שנים רבות וישמור על צורתו. אלומיניום הוא חומר מאוד אסתטי כך שכאשר תביטו במסתור הכביסה שלכם, תוכלו להביט במוצר אסתטי שעוצב במיוחד עבורכם. אין צורך יותר להתייאש מתהליך תליית הכביסה שלכם ולהיות תלויים במזג האוויר שיקבע את גורל הכביסה הנקייה, יש פתרון למסתורי כביסה מעוצבים ואיכותיים.