פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
גדר אלומיניום לבנה

אם התחלתם להתעניין בפתרון לתיחום השטח הפרטי שלכם או הבית הפרטי שלכם, כדאי שתדעו מדוע מומלץ וכדאי ביותר להזמין גדר העשויה מחומר האלומיניום. לחומר האלומיניום מאפיינים רבים ותכונות המאפשרות לו להיות חומר יציב המחזיק לאורך זמן רב. אם אתם מעוניינים בגדר מיוחדת ויוצאת דופן ולא עוד גדר פשוטה שמחשבה אינה מושקעת בה ונראית כאילו אינה מתחברת אל השטח, חצרות אביגדור יוכלו לייצר עבורכם את הגדר המושלמת עבור השטח הפרטי שלכם.

חצרות אביגדור היא אחת החברות הידועות והמצליחות בארץ המתמחה בפתרונות הצללה וגידור המעוצבים מהחומרים האיכותיים ביותר ובהתאם לכל לקוח ולקוחה. היכולת של חצרות אביגדור בכל מה שקשור לעיצוב גדרות אלומיניום מעניקה מקום לדמיון רב כך שכל גדר תקבל את הטיפול והעיצוב הנכון על מנת שתראה כחלק אינטגרלי מעיצוב הבית ותמשיך אותו.

מדוע דווקא גדר אלומיניום?

גדרות אלומיניום הן פופולריות מאוד כיוון שעושות עבודה מופלאה ואיכותית. כמובן, מעבר לעובדה שחומר האלומיניום הוא אסתטי מאוד, יש בו גם תכונות מצוינות ההופכות אותו לחומר מנצח עבור גדרות. חומר האלומיניום הוא חומר עמיד ביותר, הוא מסוגל לעמוד בכל תנאי מזג האוויר השונים לכל אורך השנה והעונות השונות ולא ישנה את צורתו. בנוסף, האלומיניום אינו זקוק לתחזוקה שוטפת, ניתן לנקות אותו בקלות יתרה בעזרת שפריצר לניקוי שמשות שמחזיר לו את המראה הבוהק שלו מיד. בנוסף, חומר האלומיניום אינו כבד ומסוגל להסתגל בקלות לסוגי משטחים שונים בהם אנשים יהיו זקוקים לפתרונות גידור. האלומיניום מאוד גמיש ומתאים לכל המקומות. כאשר תזמינו גדר מאלומיניום בעצם תוזילו עלויות כיוון שחומר האלומיניום הוא בר השגה בהרבה יותר מחומרים אחרים כמו עץ למשל. גדרות האלומיניום נחתכות על ידי חיתוך CNC כך שאת חיבורי לוחות האלומיניום לא רואים ולגדר יהיה מראה חלק ונקי. אם אתם אנשים שאוהבים לשמור על הטבע ולעשות שימושים חוזרים בחומרים, דעו לכם שניתן להשתמש בלוחות אלומיניום ממוחזרים ותתקבל גדר יפה לא פחות מזו שעשויה מלוחות אלומיניום חדשים. יתרון נוסף וחשוב ביותר שתעניק גדר האלומיניום הוא בטחון. הרי מטרתה הראשית של הגדר הוא לייצר הפרדה וביטחון של השטח הפרטי שלכם. מאוד קשה לשבור גדרות אלומיניום חרף העובדה שניתן לחתוך אותן בקלות באמצעות המכשירים שמיועדים לחיתוכן וכך תשיגו הגנה מקסימלית למתחם הפרטי שלכם.

הגדר שתעוצב במיוחד עבורכם

חצרות אביגדור היא החברה שתייצר את הגדר המושלמת עבורכם. אלומיניום מגיע בגוונים ובטקסטורות רבות וניתן להשיג צורות שונות ודגמים שונים של גדרות. בין אם אתם אנשים שמעדיפים מראה בהיר וקלאסי או מראה מודרני ובוהק, אין זה משנה, חצרות אביגדור יעניקו לכם את הגדר הפרטית שתספק לכם פרטיות המשולבת בסגנון האהוב עליכם שיתאים את עצמו לתנאי השטח בצורה מדויקת. אם אתם מחפשים איכות, מקצועיות עם ליווי מתחילת תהליך הבחירה ועיצוב הגדר ועד להתקנתה במקום, חצרות אביגדור היא ללא ספק הבחירה המוצלחת ביותר עבורכם!!