פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

כאשר אנחנו חושבים על הגנת הבית הפרטי שלנו, אנחנו מדמיינים אזור שמקנה לנו שקט נפשי. הבית הוא המפלט האישי שלנו, לאף אחד אחר אין גישה אליו והוא מוגן מפני חדירה חיצונית בכל עת. ישנן דרכים רבות להגן על ביתנו הפרטי אך ישנה דרך יוצאת דופן שתעניק לנו גם הגנה מרבית וגם תחושה אסתטית שאינה יוצרת הפרדה ושוני המבדיל את השטח הפרטי שלנו מהשטחים מסביב. הגנה זו נעשית על ידי התקנת גדר אלומיניום.

לגדר האלומיניום יתרונות רבים העולים על גדרות מחומרים אחרים מבחינת איכות, עמידות וכמובן מבחינת האסתטיקה. אם כך, אילו סוגים של גדרות אלומיניום ניתן להתקין ואיך נדע מהי הגדר המתאימה ביותר לבית הפרטי שלנו. בשורות הבאות אפרט על דגמים שונים של גדרות אלומיניום ומדוע מומלץ להתקין דווקא גדר מחומר האלומיניום.

האם גדר האלומיניום תתאים לבית שלי

ראשית, גדרות אלומיניום יכולות להתאים לכל בית או מבנה שזקוק לפתרון של גידור או תיחום של השטח עצמו. חצרות אביגדור הם חברה המתמחה בייצור גדרות אלומיניום המשיגה תוצאות גימור מושלמות כיוון שמייצרת את הגדרות באמצעות פטנט ייחודי שייצרה לבדה. את הגדרות מייצרים על ידי חיתוך לייזר ו - CNC, מה שמעניק את התוצאה הסופית האיכותית והיפה ביותר. הבחירה בגדר אלומיניום היא בין המומלצות ביותר כאשר נרצה לתחום את הבית שלנו כיוון שלאלומיניום איכויות ברמה גבוהה מאוד. החומר ידוע בעמידותו הגבוהה בפני תנאי מזג האוויר השונים, הוא אינו רגיש לקורוזיה, אינו מחליד ואינו מושפע מכימיקלים שונים ומזיקים הנמצאים באוויר הפתוח. ניתן לייצר את האלומיניום בכל גודל, צורה וטקסטורה כך שיתאים בדיוק לסגנון העיצובי של הבית שלכם ולא יראה תלוש ואינו שייך לשטח. הגדר יכולה להשתלב במרקם הכללי העיצובי של הבית. גדרות אלומיניום מגיעות בשלל צבעים כך שכל אחד יכול לבחור בדיוק את מה שהכי מוצא חן בעיניו ומתאים לו. גדרות אלומיניום אינן מושפעות משינויי טמפרטורה ואינן מצריכות תחזוקה שוטפת. באמצעות ספריי לניקוי חלונות אפשר לנקות בקלות את הגדר והיא תחזור להבריק כמו ביום בו היא הותקנה. אחד היתרונות הנוספים והבולטים של גדר אלומיניום הוא המשקל שלה. אלומיניום הוא חומר קל ולכן ניתן להתאים אותו ולהתקינו גם בשטחים שאינם נמצאים על קרקע מישורית.

מקצועיות מביאה לשלמות

ישנן מספר חברות המציעות שירות והתקנת גדרות מאלומיניום אך לא כולן באותה הרמה. כאשר נבחר חברה, נרצה לקבל ייעוץ שיעזור לנו להבין מהי הגדר המתאימה ביותר עבורנו מבחינה אסתטית וכמובן מבחינה פונקציונלית. חצרות אביגדור היא אחת החברות המקצועיות והוותיקות בתחום הגידור וההצללה. הם מעניקים ייעוץ והכוונה לכל לקוח באופן אישי ומתאימים את הגדר בצורה מושלמת לשטח הזקוק לגידור. תכנון והתקנת גדר אלומיניום צריכים להיעשות על ידי בעלי מקצוע וותיקים ומנוסים על מנת להבטיח את איכות הביצוע ששומרת לטווח ארוך על האיכות והצורה של גדרות האלומיניום.