פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282
מסתור כביסה על מרפסת

כאשר אתם שומעים את צירוף המילים מסתורי כביסה, לא בטוח שאתם מבינים את המשמעות. אם אתם תולים את הכביסה שלכם בחוץ וכל פעם קורה לה משהו אחר, המשיכו לקרוא כי ישנו מוצר שיפתור לכם את הבעיה בקלות. יכול להיות שכאשר אתם תולים את הכביסה שלכם בחוץ, צבעי הבגדים מתחילים לדהות בגלל השמש החזקה או שהם מתלכלכים מלשלשת הציפורים. אם זה בעונת החורף, הבגדים עלולים להירטב מהגשם ויזדקקו לכביסה חוזרת.

זה בטח מאוד מתסכל שכל פעם נהרס בגד אחר ואין לכם שליטה על כך. בדיוק עבור המצבים האלו יצרו את מסתורי הכביסה.  בדרך כלל מסתורי הכביסה שאנחנו מכירים, הם לא ממש אסתטיים ודי הורסים את המראה של חזית הבניין. כיום יש פתרונות חדשים ומסתורי כביסה מיוחדים עם איכויות המשרתות מספר פונקציות בבת אחת.

מסתורי כביסה מסוג חדש

ראשית, מסתורי הכביסה החדשים, עשויים מחומר האלומיניום. לחומר האלומיניום יתרונות רבים והוא יודע לשמור על צורתו לאורך זמן ומסוגל לעמוד חזק ויציב בפני כל תנאי האקלים השונים. אין זה משנה כמה זמן מסתורי הכביסה מאלומיניום יהיו חשופים לקרני השמש או יבואו במגע עם גשם, הם יישמרו על כל התכונות שלהם ולא יקרה להם שום דבר. חומר האלומיניום הוא מאוד קל בניגוד למשקל של מסתורי כביסה העשויים עץ מה שמאפשר להתקין אותם יותר בקלות. מסתורי כביסה מאלומיניום מגיעים במגוון רחב של גוונים ואף יכולים להגיע בטקסטורות המעניקות מראה של חומר אחר. כלומר, ישנם מסתורי כביסה מאלומיניום המגיעים במראה של עץ. כך תקבלו את המראה היפה של העץ עם האיכויות  הרבות של האלומיניום שהוא יותר בטיחותי כי שוקל הרבה פחות.

כביסה נקייה בתוך אלמנט עיצובי

מסתורי הכביסה המיוצרים כיום, לא רק מעניקים הגנה לכביסה הנקייה שלנו. מסתורי הכביסה כיום הם אלמנט עיצובי העומד בפני עצמו. בעבר, מסתורי הכביסה לא היו אסתטיים במיוחד והיום הם עשויים בסגנון מודרני שיכול להשתלב בחזית הבניין בלי לחבל במראה האחיד של החזית. בנוסף, אם אתם אנשים שמאוד אוהבים ומעריכים את הפרטיות שלהם ולא חושבים שהכביסה שלהם צריכה להיות מוצגת לעיני כל, גם על צורך זה עונים מסתורי הכביסה. מסתורי הכביסה יכולים להעניק פרטיות כיוון שיוצרים הפרדה בין המרפסות השונות ואף אחד לא יוכל לקבל הצצה אל ארון הבגדים הפרטי שלכם. לסיכום, מסתורי כביסה מאלומיניום ניתנים להזמנה בגוונים ומידות שונות. ההתקנה חייבת להיות מקצועית ואיכותית ולכן אמליץ לפנות לחברה המתמחה בענף המציעה פתרונות מסתורי כביסה ומעניקה ייעוץ אישי לגבי מסתורי הכביסה המתאימים ביותר עבור הבית שלכם. הבחירה בחומר האלומיניום נעשתה לא רק מתוך חישובים פונקציונאלים אלא גם מתוך חישובים אסתטיים. אלומיניום הוא חומר המושך את העין ומחזיק מעמד זמן רב, אינו רגיש לקורוזיה כי עמיד בפני מים, אינו דוהה ואינו נשבר. זהו הזמן להנות מכביסה נקייה לאורך כל השנה.