פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

רוצים שינוי? תתקינו פרגולה

אם אתם מסוג האנשים שאוהבים לבלות זמן רב במרפסת שלכם והזמן המועדף עליכם הוא שתיית הקפה של הבוקר בחצר הבית שלכם, בוודאות חשבתם לא פעם על שדרוג ועצוב החצר או המרפסת שלכם מחדש. הבית הוא המקדש הפרטי שלנו ובתוך המקדש הפרטי שלנו, לכל אחד ואחת מאתנו יש את המקום האהוב עליו ביותר. בדרך כלל המקום המועדף עלינו הוא המקום שנשקיע בו הכי הרבה כי בו אנו מבלים את רוב זמננו כאשר אנחנו בבית ונרצה להרגיש בו כמו מלכים.

בשורות הבאות אספר לכם על תוספת נפלאה  שיכולה לשנות את חצר הבית שלכם או לצורך העניין, אם הפרגולה שלכם כבר אבדה את צורתה ואתם מתעניינים בפרגולה חדשה, כדאי לכם לקחת בחשבון סוג מסוים של פרגולה שלא רק תעניק פתרון הצללה יוצא דופן אלא תהווה גם אלמנט עיצובי שישפיע על המראה הכללי של החצר שלכם ותקבלו חצר ביתית מעוצבת ויפה.

הפרגולה הפרטית שלי

ובכן, אם אתם מעוניינים בפרגולה חדשה אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך תדעו לבחור את הפרגולה הנכונה והטובה ביותר עבורכם. ענף ההצללה מציע מגוון רחב מאוד של פרגולות מסוגים שונים ומשונים. אם תרצו להעניק לעצמכם פתרון הצללה יוצא דופן ומיוחד במינו שהוא יותר מרק פתרון הצללה, מומלץ מאוד להבין מהן פרגולות אלומיניום תלויות ומדוע הן בחירה מועדפת על הרבה מעצבים ואדריכלים. פרגולות אלומיניום תלויות כמו פרגולות אחרות, מספקות הצללה והגנה מפני תנאי מזג האוויר השונים. מה ששונה משאר הפרגולות ומעניק לפרגולות התלויות יתרון משמעותי על האחרות היא העובדה שהן מותקנות ללא עמודי תמיכה והשטח מתחת לפרגולה פנוי ואינו מוגבל במרחב שלו. בנוסף, העובדה שהפרגולה נראית כאילו היא מרחפת באוויר, מעניקה לה מראה עיצובי מעניין, אסתטי ויוצא מן הכלל. הפרגולה התלויה מותקנת בעזרת כבלים מפלדה המחוברים אל קיר אחד תומך. את הפרגולה ניתן לעצב כך שתתמזג עם הקו הכללי של עיצוב הבית אך עדין תיתן טון ויכירו בנוכחות שלה. פרגולות תלויות מאלומיניום יכולות להגיע בגדלים שונים, גוונים וצבעים שונים וכמובן בסגנונות עיצוב שונים. הפרגולות יכולות להיות גליות או ישרות, הכל תלוי בסגנון המועדף עליכם.

התקנת הפרגולה

התקנת פרגולות אלומיניום תלויות חייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע מומחה. ישנם המון מתקינים ובחירה בבעל מקצוע לא נכון יכולה לגרום להתקנה שאינה מקצועית. פרגולה תלויה, כשמה כן היא, תלויה באוויר. התקנה זו זקוקה למקצועיות, ניסיון והבנה של המבנה הכללי של הבית, לאיזה קיר הכי נכון לעגן אותה ואיזה סוג של פרגולה תלויה תתאים בצורה הטובה ביותר עבור אותו מבנה ספציפי. הפלוס שיש לפרגולות התלויות הוא שהן מיוצרות מחומר האלומיניום. לאלומיניום יתרונות רבים המתאימים להתקנת חוץ. הוא עמיד בפני מזג האוויר וחומרים מזיקים, הוא אינו כבד, שומר על המראה האיכותי והמודרני שלו לאורך זמן רב, הוא זול יותר מחומרים אחרים והכי חשוב, הוא אינו זקוק לתחזוקה שוטפת.