פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

היתרונות של גדרות אלומיניום

אם אתם מעוניינים לגדר או לתחום את השטח הפרטי שלכם, גדרות מחומר האלומיניום הוא רעיון מצוין. גדרות אלומיניום יודעות לעשות את העבודה בצורה טובה, בטוחה ואסתטית. ניתן להזמין גדרות בגדלים וסגנונות שונים בהתאם לצורך ולטעם האישי. בין אם זה אדם הפרטי הרוצה לתחום ולהגן על ביתו או עבור חברות גדולות ועסקים פרטיים או ציבוריים הרוצים להגן על שטחם וליצור הפרדה מוחלטת ביניהם לבין השטח החיצוני.

ישנן חברות המייצרות את הגדרות שלהן בחיתוכי לייזר וחיתוכי CNC, מה שנותן לגדרות מראה נקי וגימור מושלם. לגדרות האלומיניום יתרונות רבים. הן עמידות, חזקות ודורשות מעט מאוד תחזוקה שוטפת. בואו נבחן מקרוב את מאפייני גדרות האלומיניום.

גדרות אלומיניום מעפילות על גדרות מחומרים אחרים

מדוע שנבחר דווקא בגדרות אלומיניום? מה מבדיל אותן מגדרות עץ או ברזל?

 1. בר השגה -
  אמנם גדרות אלומיניום נראות מאוד מלכותיות ויקרות אין זה נכון. בהשוואה לחומרים אחרים כמו ברזל או עץ לצורך העניין, הרבה יותר זול לייצר גדרות מאלומיניום. בנוסף, אין צורך להשקיע בתחזוקה שוטפת של הגדרות ולכן הוא בר השגה.
 2. עמיד -
  אלומיניום אינו חומר רגיש לכימיקלים. האלומיניום לא יכל להירקב, לצבור קורוזיה, לדהות או להתקלף. גדרות מאלומיניום יכולות לעמוד בכל סוגי מזג האוויר לאורך כל השנה בניגוד לחומרים אחרים הנוטים להחליד ולהתקלף. זו השקעה חד פעמית לטווח ארוך.
 3. רבגוניות -
  אלומיניום יכול להסתגל לכל הצורות והזוויות לכן, ניתן להזמין גדרות אלומיניום המותאמות במיוחד עבור שטח ספציפי. גדרות האלומיניום משתלבות בצורה חלקה במרחב ועבודת הגימור יכולה להיעשות בצורה נקייה ואורגנית.
 4. ידידותי לסביבה -
  אם אתם אוהבים לשמור על איכות הסביבה אז תוכלו בקלות למצוא אלומיניום ממוחזר שיהוה את הגדר החדשה שלכם. האלומיניום הממוחזר מתנהג בדיוק כמו אלומיניום חדש כך שלא תצטרכו להשקיע בתחזוקת הגדרות בדיוק כאילו עיצבתם גדר מאלומיניום חדש.
 5. תחזוקה מועטה -
  עם חומר האלומיניום אין צורך לצבוע או לצפות מחדש את הגדרות במשך זמן רב. במהלך תהליך הייצור של החומר מצפים אותו בצבע שאינו יכול לרדת במהלך הזמן. אין צורך כמעט לנקות את הגדרות חוץ מפעם לפעם לעבור עליהם עם מים לפי הצורך שלכם.
 6. אסתטיקה -
  גדרות אלומיניום יכולות להגיע בהמון צבעים וטקסטורות שונות. בנוסף, הגדרות מחוברות בברגים שלא ניתן לראות מה שיכול לתת לגדר מראה יותר שלם ונקי. חומר האלומיניום ישמור על עצמו במשך שנים רבות.

היכן מומלץ לרכוש גדרות אלומיניום

גדרות העשויות מאלומיניום כדאי מאוד להזמין מחברה וותיקה בענף המציעה שירות מקצועי ואמין. אמנם חומר האלומיניום הוא חומר שקל לעצב ולתפעל אך אם ניקח איש מקצוע ללא הניסיון המתאים, לא בטוח שנקבל את התוצאה עבורה שילמנו. אז בעודכם מחפשים את החברה הנכונה עבורכם שתספק את השרות המקצועי ביותר, זכרו שהגדר שלכם אמורה לשרת אתכם במשך שנים רבות לכן אל תתפשרו על המוצר שלכם, חפשו את השרות הטוב ביותר שיעניק לכם שרות אדיב ומקצועי לאורך כל הדרך.