פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

כה תסתירו את הכביסה שלכם

נמאס לכם שהכביסה שלכם חשופה לעיני כל, שהחבלים עליהם  אתם תולים את הכביסה מתבלים ומתלכלכים במהירות? אם זה המצב, מסתורי הכביסה מאלומיניום הם הפתרון היעיל והמשתלם ביותר עבורכם. מטרת מסתורי הכביסה היא להסוות את הכביסה שלכם בצורה יפה ונקייה ולהגן על הכביסה המתייבשת שלכם מפני נזקים שונים של מזג האוויר.

בין אם זו השמש החזקה שיכולה לגרום לדהייה של צבעי הבגדים המכובסים או אם זה הגשם שאינו מפסיק לרדת ועלול להרטיב את הכביסה הנקייה. אחת המטרות של מסתורי הכביסה היא למנוע כביסה חוזרת ולשמור על איכות הבגדים שלכם. בנוסף לכל אוהבי הפרטיות, מסתורי כביסה מייצרים הפרדה בין המרפסות השונות ומונעים מאנשים להציץ אל הכביסה האישית שלנו.

לדוגמאות של מסתורי הכביסה לחצו כאן>>

מדוע כדאי לנו לרכוש מסתורי כביסה דווקא מאלומיניום

אלומיניום ידוע באיכויותיו הרבות לכן תעשיות רבות אוהבות להשתמש בו לשימושים שונים. חומר האלומיניום הוא חומר עמיד בפני מים וממיסים למיניהם, אינו נרקב ואינו בסכנת קורוזיה. האלומיניום יכול לעמוד איתן בפני כל מזג אוויר, הוא שומר על צורתו החיצונית לאורך זמן ומאוד קל לנקות אותו. בניגוד לחומרים רבים, האלומיניום הוא חומר קל משקל מה שהופך אותו לחומר בטיחותי יותר בניגוד לחומרים כבדים כמו עץ או חומרים כבדים נוספים מהם היו יוצרים מסתורי כביסה בעבר. מסתורי כביסה מאלומיניום הולכים וצוברים בשנים האחרונות מומנט עיצובי. כבר לא מתייחסים אל מסתור הכביסה כמסתור כביסה בלבד אלא מתייחסים אליו כאל אלמנט עיצובי לכל דבר. אם בכל זאת תרצו שמסתור הכביסה שלכם יקבל מראה של עץ ישנו פתרון גם לזה. מסתורי כביסה מאלומיניום מגיעים בצבעים שונים ובדימוי של טקסטורות שונות, לדוגמה טקסטורה של עץ. בנוסף, כאשר נזמין מסתורי כביסה נוכל להתחשב בחזית הבניין שלנו ובמקום לבלוט בצורה שאינה יפה לעין, ניתן לייצר מסתורי כביסה המשתלבים עם הבניין שלנו בצורה אינטגרלית. האלומיניום הוא חומר שעושה את העבודה בצורה איכותית ולאורך זמן. כיום תעשיות שונות משתמשות באלומיניום לחיפוי קירות, מעקות פנימיים וחיצוניים ופרגולות. בקצרה, אלומיניום הוא חומר המשלב עמידות יחד עם סגנון מודרני ומושך.

היכן מזמינים?

מסתורי כביסה מאלומיניום מבית היוצר של חצרות אביגדור מיוצרים באופן מיוחד במינו. שיקולים כגון סגנון עיצובי והמבנה הקונסטרוקטיבי של המסתור נבדקים בקפידה. רפפות המסתור מחוזקות ומיוצרות בעובי מסוים על מנת למנוע כיפוף כתוצאה מעומס יתר או מכה. במוטות הצדדיים של מסתור הכביסה ישנם חיתוכים מדויקים הנעשים בטכנולוגיית לייזר משוכללת אליהם משחילים את הרפפה. הרפפות מחוזקות חזק מאוד כך שאין באמת סיכוי שישתחררו ממקומן. בתום תהליך ייצור המסתור הוא עובר צביעה מיוחדת ולאחר מכן ייבוש בתנור. אם אתם מחפשים פתרון עמיד, מודרני, מושך את העין וגם שיעניק לכם פרטיות, מסתור כביסה מאלומיניום הוא הבחירה הנכונה עבורכם. חצרות אביגדור יעניקו לכם שרות אדיב ויוצא דופן, ילוו אתכם בבחירת הצבע והסגנון המתאים לכם ויהיו אתכם לאורך כל תהליך ההתקנה.