פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

כולם עוברים לפרגולות אלומניום!

מה הוא בעצם הצורך שלנו בפרגולה. הפרגולה מטרתה להגן עלינו מפני שמש חזקה ומפני הגשם. ישנן פרגולות גם במקומות ציבוריים וגם בבתים פרטיים. כיום אנשים רבים נהנים מהיכולת לעצב את ביתם ואת החלל החיצוני שלהם בין אם זה מרפסת, חצר או אפילו ברכה ומעוניינים להגן על המשתמשים בחלל זה מפני מזג האוויר.

הפרגולה חייבת להיות עשויה מחומר אטום כך שתגן בצורה מלאה מפני השמש הקופחת או הגשם העז שיורד עליה. הפרגולה צריכה בנוסף להיות עמידה בפני חומרים אלו על מנת שתהיה יציבה ותחזיק לאורך זמן בלי הצורך לתחזק אותה לעתים תכופות.

פרגולות אלומיניום תלויות צוברות פופולריות

פרגולות תלויות -
פרגולות אלומיניום תלויות הן סוג אחד של פרגולות שתופס תאוצה ונחשב למאוד פופולרי. הפרגולה התלויה מאלומיניום היא מאוד אהובה כיוון שנותנת את ההגנה מפני מזג האוויר ונראית כאילו היא בעצם עומדת באוויר ללא שום תמיכה של קורות ועמודים. כמובן שהפרגולה נשענת על משהו. בדרך כלל הפרגולה נתמכת על ידי כבלים בצד אחד ובצד השני מחוברת לקיר של הבית. פרגולות תלויות הן הרבה יותר רגישות מפרגולות רגילות לכן חשוב ביותר שנבחר את איש המקצוע הנכון שיתקין עבורנו את הפרגולה. בנוסף, איש המקצוע צריך להתחשב במשקל הקיר או הגג אליו מחוברת או נתמכת הפרגולה כך שלא יהיה עומס על הגג ומשהו יקרוס. החיבור צריך להיעשות על ידי ברגים גדולים וחזקים ובדרך כלל משקל רב ייתמך טוב יותר באמצעות כבלים מפלדה. פרגולות תלויות אינן מתאימות לחללים גדולים, הן בדרך כלל יהוו פתרון ספציפי לכניסה לבית או ליציאה האחורית של הבית. פרגולות תלויות בין אם הן כבדות או אפילו קלות לא יכולות לשאת משקל רב ומשמשות לפתרון הצללה נקודתי. השיטה המומלצת ביותר לבניית פרגולות תלויות היא בניה באמצעות ברזל ואלומיניום, הברזל והאלומיניום גמישים יותר מחומרים אחרים ולכן ניתן יהיה לעצב אתם יותר בקלות ולקבל תוצאה יפה יותר. אפשר גם לבנות פרגולות מחומרים נוספים אחרים אך תוצר הגמר יהיה פחות יפה ומספק.

בדרך כלל הפרגולות התלויות מאלומיניום מהוות בסיס לצמחים מטפסים ונותנות מראה מאוד מיוחד לאותו חלק בבית בה תוכננה הפרגולה.

איכות ומקצועיות, הדבר החשוב ביותר בהתקנת פרגולה תלויה

כאשר נרצה להתקין ולהזמין פרגולה תלויה נצטרך להתחשב בכמה גורמים. נצטרך לקחת בחשבון את איכות החומר ממנו הפרגולה תיבנה וכמובן את איש המקצוע שיבוא להרכיב את הפרגולה. איש המקצוע הנכון ידע לאתר ולהתמודד עם כל הבעיות שיכולות להיווצר. הוא ידע לקחת בחשבון ולהבין מהו החומר הנכון, המשקל הנכון, איך הכי טוב לחבר את הפרגולה ולאן וכמובן, איך ניתן לעצב אותה על מנת שתהווה אלמנט נוי בנוסף לייעודה המקורי שהוא הגנה מפני השמש והגשם.

חצרות אביגדור נמצאים בענף ב -40 השנים האחרונות. חברה בעלת וותק וניסיון ומשתמשת בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק ובטכנולוגיות הכי חדישות על מנת להתפתח ולהתקדם. זאת על מנת להגיע למוצר איכותי עוד יותר ולצעוד יד ביד עם עולם העיצוב המתפתח.