פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

לפרגולה תלויה יש יותר יתרונות

בניית פרגולה מאפשרת לנו להגדיל את טווח השימוש במקום המקורה, לדוגמה מרפסת בבניין מאוד בעייתית לבניית פרגולה סטנדרטית על עמודים מסיבות רבות, הראשונה היא שלרוב המרפסת אינה רחבת ממדים, שנית המקום שמתבזבז על עמודי התמיכה יכול בקלות להיות מנוצל עבור דברים אחרים.

אם כך היתרון הבולט בבניית פרגולות אלומיניום תלויות היא החיסכון במקום שיקר לנו ואנו רוצים להפיק את המרב ממנו.

היתרון של פרגולות אלומיניום תלויות

יש לא מעט פתרונות לקרוי שטחים גדולים וקטנים. הפתרון הנפוץ ביותר הוא בניית פרגולה על עמודים שיש לה לפחות 2 עמודים בחזית. אולם כאשר יש לנו בעיית נגישות הפתרון המושלם כיום הוא בניית פרגולות אלומיניום תלויות, מעבר לעובדה שהן יפות להפליא, קלות משקל וניתן להתקין אותם בגדלים גדולים ללא חשש הן גם קלות מאוד לתחזוקה, ממש ללא צורך בתחזוקה. למעשה אם נחשוב על כך יותר לעומק נבין כי פרגולות אלומיניום תלויות הן הפתרון המושלם בכל מקרה גם אם אין לנו מספיק שטח פנוי וגם אם יש לנו. בניית פרגולות אלומיניום תלויות מאפשרות לנו ליהנות ממקסימום אסתטיות, איכות ועמידות לשנים רבות וללא כל צורך בתחזוקה. לעומת חומרי גלם אחרים כגון ברזל או עץ. בניית פרגולה מעץ אמנם נותנת את ההרגשה החמימה והנראות הכפרית אולם לעץ יש חסרונות רבים יותר מהיתרונות שלו, החסרונות באים לידי ביטוי בכך שהעץ הנו חומר גלם טבעי, וככזה הוא כפוף לשינויי מזג האוויר וכאשר יש שינוי בין חום לקור העץ מתעוות וגורם לחוסר יציבות של החיבורים. השינויים בטמפרטורה גם פוגעים בצבע וגורמים לו להתקלף. בפרגולה מברזל התופעה של היציבות אינה קיימת את הצבע כן נפגע. במקרה של פגיעה בצבע בפרגולה מברזל הסכנה היא החלודה שיכולה לגרום לברזל להירקב, גם כאן חייבים טיפול תקופתי שוטף בדיוק כמו בעץ.

פרגולות אלומיניום תלויות

אם כן נבהיר את היתרונות של פרגולות אלומיניום תלויות, ראשית האלומיניום כחומר גלם הוא חלק, יפה ובעל מראה יוקרתי, האלומיניום קל משקל ולכן בנייה של קרוי רחב אינו מהווה בעיה, בנוסף פרגולות אלומיניום תלויות מותקנות בגובה, כלומר הנגישות היא אפסית ובעייתית, היתרון הגדול ביותר של פרגולות אלו על האחרות הוא שאין צורך בתחזוקה או טיפול וזה פרט חשוב במיוחד אם הן נמצאות בגובה. הצביעה של האלומיניום מתבצעת בשיטה שונה מאשר עץ או ברזל והיא על ידי האבקת האלומיניום וחימומו בתנור, האבקה הופכת לאחד עם האלומיניום ובכן אין אפשרות לקילוף, גם אם האלומיניום נשרט עדיין הצבע עמיד. חשוב לבחור בחברה מקצועית לבניית פרגולות אלומיניום תלויות שבדקתם וראיתם עבודות נוספות שלה ואפילו קיבלתם המלצות מלקוחות אחרים על מנת לקבל התקנה מקצועית ואיכותית שתישמר לכם לשנים רבות וארוכות.