פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

כאשר אנחנו מחפשים ליצור את ההבדל ואת השוני מאחרים לרוב אנחנו מחפשים את מה שאיננו סטנדרטי, אולם אם עד לא מזמן פרגולות אלומיניום תלויות היו מוגדרות כלא סטנדרטיות הרי שכיום מי שאינו מתקין פרגולות אלומיניום תלויות נחשב כמבזבז שטח יקר לאין שיעור, במיוחד כיום כאשר כל מילימטר חשוב לנו ההמלצה היא ללכת על פרגולות אלומיניום תלויות, יש לכן יתרונות רבים כאשר כאמור הבולט שבהם הוא המקום הרב שמנוצל לעומת פרגולות רגילות שעומדות על עמודי תמיכה וכל עמוד " מבזבז " לנו שטח יקר.

למי מתאים פרגולות אלומיניום תלויות?

לא אחת אתם שואלים את עצמכם האם בכלל מתאים לנו להתקין פרגולות אלומיניום תלויות והסיבה לשאלה היא שאלומיניום לא בדיוק נראה כמו העץ המוכר ובטח שאינו נותן את אותה תחושה אך יחד עם זאת פרגולות אלומיניום תלויות הן המענה המושלם למי שרוצה מצד אחד לקבל הגנה מפני שמש וגשם, מצד נוסף רוצה לחסוך בעלויות הגבוהות ויחד עם כל זאת לקבל מענה אסטטי עם קווים נקיים. העובדה שהאלומיניום הינו חומר גלם קל משקל מאפשר לנו להתקין פרגולות אלומיניום תלויות כמעט בכל מקום וללא כל הגבלה, בין אם זה התקנות בגובה צמודות קיר בטון או קיר בלוקים, לכל סוג התקנה יש מענה ופתרון. למעשה פרגולות אלומיניום תלויות מתאימות לכל אחד ובכל מקום אולם כמובן יש ההעדפה דווקא לאלו שיש להם מרפסת או חצר בעייתית מבחינת שטח. היתרון הברור של פרגולות אלומיניום תלויות הוא שאין עמודי תמיכה ולכן השטח מתחת לפרגולה שאמור היה ל " התבזבז " על רגליים פנוי לשימוש.

איזה סוגים של פרגולות יש ומה מומלץ להתקין?

ישנם לא מעט סוגים וסגנונות של פרגולות אלומיניום תלויות ולמעשה אין המלצה מסוימת לגבי הסוג המתאים, לרוב מתחילים בהגדרת המיקום המיועד להתקנה ולאחר מיכן בוחנים את הקיר שאליו עומדים להתחבר. אם לדוגמה הקיר שלנו הוא קר בטון סביר להניח כי לא תהיה בעיה כלל להתקין כל אחד מסוגי הפרגולות אלומיניום התלויות הקיימות אולם לעומת זאת אם יש קיר בלוקים אז יש צורך לקחת בחשבון את גובהו, עוביו ולתכנן את ההתקנה. ישנם כמה סגנונות לפרגולות אלומיניום תלויות כאשר הנפוצה ביותר היא עשויה מסגרת אלומיניום שבתוכה מותקנים סרגלי אלומיניום, הסרגלים מותקנים בזווית על מנת לאפשר מצד אחד מעבר אור ואוויר ומצד שני ליצור הצללה. ישנם דגמים מסוימים שמשלבים מנוע חשמלי לצורך הסטת סרגלי האלומיניום. הפתרון של פרגולות תלויות נותן מענה כפול הראשון הוא מענה שחוסך לנו מקום ושטח יקר ואילו השני אסטטיות לשמה, האלומיניום משתלב כמעט בשלמות עם תריסי הבית או הויטרינות ולכן התקנת פרגולה תלויה ובמיוחד מאלומיניום יוצרת את הקשר העיצובי בין הבית לחוץ.