פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

גדרות אלומיניום

מי שגר בבניין מגורים לרוב לא מבין את המשמעות של גדר אלומיניום אולם ההפרדה בין 2 דירות לרוב עשוי מאלומיניום ואותו מעקה יכול בקלות להיקרא " גדר אלומיניום ". המקום הנפץ יותר לראות גדר אלומיניום יהיה לרוב בבתים פרטיים, חצרות של בתים פרטיים ובמפעלים למיניהם. היתרון של בניית גדר אלומיניום גדול מאוד בכן שזמן ההתקנה קצר מאוד, התוצאה יפה, נקייה וחלקה ואין מגבלה על גודל או אורך. יתרה מכך הקמת גדר בשיטה זו יחסית מאוד פשוטה ואינה מחייבת בכנות מקדימות כגון יציקות בטון וכדומה.

אורך חיים, עמידות, תחזוקה קלה וכל מילה נוספת על גדר אלומיניום מיותרת

כאמור גדר אלומיניום באה במטרה ליצור הפרדה בין שטחים, לרוב היא תהיה ארוכה וגבוהה על מנת שההפרדה תהיה משמעותית, אולם יש דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון כאשר מתכננים גדר אלומיניום והוא עניין התחזוקה. כמעט כל דבר שצריך תחזוקה מורכבת וארוכה סופו שיוזנח ויושאר בצד, כך גם לגבי גדרות, אם התקנו גדר עץ או ברזל נאלץ בכל עונה ובכל חילוף ענה לבצע טיפול, החל מתיקוני צבע, חיטוי נגד מזיקים ועד לחיזוק השלד והתשתית, אולם גדר אלומיניום אינה בנויה באותה שיטה כמו האחרות ולכן יש פחות תחזוקה לאלומיניום אם בכלל. גדרות מעץ מאוד פגיעות ונתונות לשינויי מזג אוויר, החום והקור בשילוב שמש ומי גשמים יוצרים עיוותים ונזק לעץ ולברזל אולם לעומת זאת האלומיניום עמיד ביותר בטמפרטורות קיצוניות, שטת הצביעה שלו בחום הופך את הצבע לעמיד לאורך שנים, גם היציבות לרוב נשארת איתנה מכיוון שהאלומיניום ביסודו הינו חומר קל שלא מעמיס על היסודות שמחזיקים את גדר אלומיניום.

סגנונות עיצוב לגדר אלומיניום

אם אנו מכירים את גדרות העץ אנו יכולים להבין כי ניתן לחתוך ולעצב את העץ כראות עינינו, אין ספק שגדר עץ הינה בעלת מראה כפרי ומיוחד שמקרין חום אולם בהשוואה של עץ לעומת גדר אלומיניום לטווח ארוך אנו מגלים העלויות של תחזוקת העץ הן מהיקרות ביותר מכל חומר הגלם האחרים ובמיוחד לעומת אלומיניום. אם ננסה לשים על כף המאזניים מה נדרש על מנת לתחזק ולשמר את העץ לעומת גדר אלומיניום נגלה כי עץ חייב שיוף בכל מקום בו הצבע נפגע, לאחר שיוף חייבים למרוח חומר חיטוי נגד מזיקים, לאחר ייבוש וניקוי שאריות השיוף יש למרוח לכה מחדש על מנת לסגור את המקום המתוקן, במידה והגדר ישנה יתכן כי הצבע השתנה והפך ברבות השנים לכהה יותר, לעומת זאת אלומיניום הינו חומר שצובעים אותו בתהליך של מגנוט וחימום השריטות אם יהיו בצבע אינן משפיעות כלל, גדר אלומיניום אינה מושפעת משינויי מזג אוויר ולכן היא נשארת חזקה ויציבה. יתרון בולט נוסף הוא שאלומיניום הינו קל משקל ולכן אין מגבלה על אורך או רוחב הגדר ובטח שלא על גובהה.