פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

"ביתו של אדם מבצרו", משפט עתיק אותו שנו חז"ל. לאדם יש 3 צרכי בסיס לקיום והם מים, אוכל והרגשת ביטחון. אדם שמפחד יכול לצאת מדעתו ואילו אדם עם תחושת ביטחון השמיים כבר לא גבול עבורו. אחת הדרכים ליצור את הבידוד וההפרדה בין השטח של הבית שלכם לבין שאר הסביבה הוא על ידי הקמת גדר, ישנם לא מעט אפשרויות לבניית גדורת אולם המומלצת ביותר היא גדר אלומיניום. לגדר אלומיניום יש יתרונות ומעלות רבות שמאפשרות לנו ליהנות גם מההפרדה האיכותית וגם מגדר אלומיניום מעוצבת ויפה.

היתרונות של גדר אלומיניום

כאמור לגדר אלומיניום יש יתרונות רבים כאשר הבולט שבהם הוא היופי של האלומיניום בפני עצמו. חומר הגלם מאפשר לנו לבנות גדרות בגדלים ואורכים שונים ולשמור על קווים נקיים וחלקים. לעומת זאת גדרות מעץ דורשות טיפול תקופתי תמידי שאם לא כן הן יהרסו עד ריקבון טוטאלי. לאלומיניום כפי שציינו יש יתרונות על פני חומרי גלם רבים אחרים, ראשית כל הצביעה של האלומיניום אינה מתבצעת כמו שצובעים ברזל או על אלא על ידי אבקה וחימומה בתנור, צביעה מסוג זה למעשה מתיכה את הצבע לאלומיניום ויוצרת שכבה חזקה ומוגנת שלא מתקלפת או נפגעת משינויי טמפרטורה או מזג אוויר, בנוסף ניתן לצבוע את הגדר במגוון רחב של צבעים ובטקסטורות שונות כגון חלק, מחוספס דמוי קליפת תפוז או אפילו בטקסטורת עץ.. יתרון נוסף שיש לאלומיניום שהוא קל משקל וככזה ניתן ללא חשש לבנות גדר אלומיניום גדולה, רחבה או ארוכה ללא חשש ממשקל עודף. יתרון גדול ונוסף הוא שיש אפשרות להתאמת הגדר לגינה שלנו ולבית כאחד. לגדר אלומיניום יש את היכולת להתאים כמעט בצורה מושלמת לסביבה של הבית שלנו הסיבה לכך היא שברוב המקרים חלונות הבית שלנו הן עשויים מאלומיניום גם כן ולכם ניתן להתאם את הגוון וסוג הפרופיל של הגדר לבית, כך יוצרים המשכיות והתאמה לכלל העיצוב.

בחירת הגדר לבית

כאמור גדר אלומיניום היא איכותית, עמידה לשנים רבות וניתנת להתאמה כמעט מושלמת לעיצוב הכללי של הבית אך נשאלת השאלה ממי יש לרכוש או נכון יותר לומר למי לפנות על מנת לבנות גדר אלומיניום הרי ישנם לא מעט בעלי מקצוע בתחום. ובכן על השאלה הזו ניתן לענות די בקלות, כידוע יש לא מעט בעלי מקצוע שמתקינים גדר אלומיניום אך יש כאלו טובים ויש כאלו טובים יותר, לא בהכרח המחירים מצביעים על איכות או טיב גבוהה יותר, אך יחד עם זאת עליכם לבדוק מי המבצע, מה השירות שלו כולל, כמה זמן אחריות יש ומה היא כוללת. אמנם לגדר אלומיניום אין צורך בטיפול תקופתי או תחזוקה אך עדיין יתכנו בעיות או תקלות ולכן מאוד מומלץ לקבל כתב אחריות בכתב שיציין בדיוק מה כלול ומה לא כלול בשירות ובאחריות שתקבלו.