פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

פרגולה הינה הפתרון המושלם לקירוי ולהצללה. בעזרתה של פרגולה תלויה אנחנו יכולים להנות לא רק מהבית שלנו אלא גם מהחצר או מהמרפסת. בניית פרגולה בבית כמעט תמיד נותנת לנו תחושה של כפריות, רוגע ושלווה. האירוח או הפנאי לרוב הרבה יותר מהנים תחת הפרגולה הבנוייה לנו בחצר או במרפסת. על מנת לבנות פרגולה צריך להתייחס למספר גורמים שהם לרוב ישפיעו על סוג וסגנון הקירוי שנבנה.

מה משפיע על סוג הפרגולה?

כאשר אנחנו מתכננים בניית קירוי עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים שהם אלו שישפיעו על סוג וסגנון הבנייה שלנו. ראשית יש להכיר את האפשרויות הקיימות:

פרגולה תלויה - כאשר אומרים תלויה מתכוונים לכך שצד אחד מעוגן לקיר תומך ואילו הצד הקדמי מחובר על ידי כבלי מתיקה, סוג הקיר משפיע על ההחלטה לגבי תליית הקירוי מכיוון שקיר בטון הוא הטוב ביותר ואילו קיר בלוקים עדיף להימנע ממנו.

התקנה צמודת קיר - ההתקנה הנפוצה ביותר היא צמודת קיר, לרוב היציאה לחצר או למרפסת היא דרך וויטרינה, לקיר הוויטרינה מעגנים קורה רוחבית תומכת ואילו בחזית בצד השני מקבעים עמודי תמיכה - התקנה זו איכותית ויציבה מאוד מכיוון שמשתמשים בקיר המבנה לייצוב.

התקנה עצמאית - סוג זה של בניית פרגולה מחייב קורות תמיכה עם קיבוע ועיגון לאדמה, הפרגולה אינה צמודה למבנה או לקיר וניתנת להתקנה בכל מקום שיש לו במה יציבה מעץ או מבטון.

כפי שאנו מבינים יש מספר סגנונות עיקריים שאת הבחירה ביניהם יש לעשות בצורה נכונה שמתחשבת גם מבחינה אסטטית וגם מבחינה בטיחותית. ההמלצה הגורפת היא לא להיות מקובעים לרעיון אלא להתייעץ עם בעל מקצוע מיומן שייתן את חוות דעתו המקצועית, לרוב יש פתרונות כמעט לכל סוג של בנייה והקמה אך בדרך כלל רק לאחד מהם יש את היציבות והאיכות הנדרשת.

איזו חברה לבחור לצורכי הבנייה?

יש לא מעט חברות שמספקות שירותי בנייה לפרגולות, חלקן ותיקות חלקן יקרות וכולם אומרים את אותם דברים, הבחירה אינה קלה כלל וכל ויש צורך להבחין בין החברות השונות. על מנת להקל בבחירה יש לקבל המלצות, אמנם ההמלצות הן רק חלק מתהליך בחירת החברה את הן מהוות פתח דבר. לאחר מיכן יש לפנות ללקוחות של אותן חבות ולשאול אותם לא רק לגבי הקמת הפרגולה אלא גם לגבי השירות שקיבלו אם בכלל, ואם היו ביות או תקלות במהלך ההקמה וכדומה. החשיבות בשאלת השאלות היא שאתם עומדים לשלם עבור פרגולה סכום לא קטן ועדיף שתשאלו שאלה אחת נוספת על מנת שתהיו בטוחים בבחירה שלכם מאשר שתצטרכו לרדוף אחרי בעל המקצוע שייתן לכם שירות. לאחר שבחרת בחברה שתבנה לכם את הפרגולה מומלץ לוודא מה השירות שלהם כולל, מה האחריות מקיפה ואיזה אחריות תקבלו. כל אלו חייבים להיות רשומים בחוזה כדת וכדין על מנת שלא תתעוררו עם פרגולה לא תקינה ולא יהיה לכם למי לפנות.