פרגולה תלויה עם עץ

גדר אלומיניום אפורה

מסתורי כביסה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

mail072-3726282

חצרות אביגדור בע"מ

חברת חצרות אביגדור בע"מ הוקמה מתוך רצון לפתח פתרונות איכותיים ויצירתיים של הצללה וגידור המבוססים על חומרי גלם מאלומיניום תוך יצירת סביבה ירוקה כערך עליון.

החברה מהווה חלק מקבוצת חברות שלהן ניסיון עשיר בעיבוד ויצור מוצרי מתכת לתעשיות השונות. ניסיון זה מבוסס על 40 שנות פעילות פורייה.

במפעל הממוקם בפארק ההיי טק יקנעם מתבצע תהליך החיתוך, הייצור, ההרכבה והצביעה של המוצרים השונים תוך שימוש בפרופילי אלומיניום יחודיים בעלי חוזק מוגבר ליצירת מוצרים עמידים לאורך שנים .
כל זאת בכפוף לתקן ישראלי 755 בעל עמידות גבוהה ביותר- VI4.4 לאש.עובדי הייצור וצוותי ההתקנות בחברה הינם מקצוענים ובעלי הכשרות מתאימות לביצוע כל פרוייקט באופן ובצורה הטובה ביותר וזאת בכפוף לנהלי ISO מחמירים. כולם כאחד למעשה מהווים את הכוח שמניע את החברה קדימה.

החברה נושאת על דגלה את אות החדשנות ומכאן החשיבה המנחה אותה - שימוש ושילוב בטכנולוגיות יצור העדכניות והמתקדמות ביותר כגון חיתוך פרופילים בלייזר ועיבודים נלווים בטכנולוגיות CNC, כל זאת כדי להגיע למוצר איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר העונה לקצב התפתחות הקדמה העיצובית .בחברה מתייחסים במקצועיות וביחס אישי לכל לקוח ולקוח.